V západním Německu vztyčí první sochu Lenina: Soudruha koupili z Česka!

Autor: vk - 
9. března 2020
05:37

Na západě Německa už brzy vztyčí první sochu komunistického revolucionáře Vladimira Iljiče Lenina (†53)! Soudruha si prý koupili od nejmenovaného českého města, které ji nabízelo na internetu.

O budoucnost kontroverzní sochy se dlouhodobě přely Marxisticko-leninská strana Německa (MLPD) a vedení Gelsenkirchenu, které bylo ostře proti ní. „Lenin je představitel násilí, útlaku, teroru a nesmírného lidského utrpení. Není slučitelný se svobodným, konstitučním pořádkem Německa. Je to symbol boje proti naší demokracii,” argumentovala radnice.

Spor nakonec rozsekl soud, který vydal verdikt, že socha vůdce bolševické strany v Gelsenkirchenu stát může. A zatímco většina lidí to vnímá jako ostudu, politická strana si spokojeně mne ruce. „Pár týdnů před svými stopadesátými narozeninami vyhrál Vladimir Iljič Lenin další velké vítězství,” píše se v tiskovém prohlášení levicových extremistů.

viIda696 ( 10. března 2020 00:15 )

Jasně. Pokud to bude v Německu, proč ne. Ať si tam postavěj klidně i Merkelovou. O ní jednou budou taky dějiny psát jako o člověku, který se zasadil o likvidaci Evropy a její kultůry. Jen si to ještě nikdo dnes nechce připustit a říkat nahlas protože pro většinu politiků je imáge homanisty a vlastní pokrytecká kariera víc, než budoucnost jejich dětí. O národu, který je volil ani nemluvě.

cesky_novinar_ ( 9. března 2020 10:48 )

Až soudruh estébák Babiš nařídí obnovit komunistické koncetráky, tak vás přejde humor!

PRAVDA12 ( 9. března 2020 10:13 )

SUPER

KONEČNĚ NĚKDO DOSTAL ROZUM

NEJVETSI HRDINA BY MEL BYT SPOLU S KLEMENTEM GOTTWALDEM NA KAZDEM ROHU!!

NECHAPU PROČ SE TED JMENUJE LETISTE RUZYNĚ PO NEJVETŠÍM UKU.RVENCI VSĚCH DOB

viIda696 ( 9. března 2020 07:25 )

A za nedlouho vedle něj přibude socha Kadáfího....

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud