S koronavirem bojuje i sexy doktorka Juan: Pod pláštěm schovává neuvěřitelné tělo

Autor: chal - 
9. února 2020
12:51

Epidemie smrtícího koronaviru v Číně rodí další a další hrdiny z řad lékařů, kteří stojí v první linii a snaží se šíření nákazy zastavit. Patří mezi ně i Juan Herongová (30). Mladá doktorka je mimo jiné i velmi úspěšnou modelkou - na Instagramu má téměř 400 tisíc fanoušků!

Juan pracuje na klinice alternativní čínské medicíny asi 1000 kilometrů od epicentra koronaviru Wu-chanu. Spolu se svými kolegy je dennodenně v kontaktu s nakaženými pacienty, celkem už prý pomohla asi 170 nemocným lidem.

Sexy mozek není to jediné, čím se mladá čínská lékařka může chlubit. Pod bílým pláštěm skrývá dokonale vypracované tělo.

Podle webu scmp.com je Juan v současnosti nejoblíbenější čínskou bodybuilderkou. Kromě atraktivního vzhledu je to zapříčiněno právě její profesí.

Juan s kolegy léčí nemocné pomocí alternativní čínské medicíny. „Snažíme se jim poskytnout co nejlepší péči,“ popsala mladá lékařka, která cítí velkou podporu nejen od fanoušků, ale také od rodiny. Nakonec, byli to právě Juanini příbuzní, kteří jí dodali sebedůvěru, aby se stala bodybuilderkou.

Dnes patří Juan k nejlepším v celé zemi a přivydělává si i jako modelka. Kariéra lékařky je pro ni ale přednější. Obzvlášť v této době, kdy Čína čelí šíření smrtícího koronaviru. „Jsem lékařka. Musím být v první linii. Pro boj s epidemií udělám vše,“ sdělila odhodlaná Juan svým fanouškům. Na Instagramu jich má skoro 400 tisíc!

Sledujte pořady Blesk Zpráv

Epicentrum S prezidentem v Lánech Ptám se, pane premiére

Redakce Blesk Zpráv pro vás každý týden od pondělí do čtvrtka připravuje pořad Epicentrum s rozhovory na aktuální témata. Kromě toho vám pravidelně přinášíme názory prezidenta Miloše Zeman v pořadu S prezidentem v Lánech a zpovídáme i premiéra Andreje Babiše.

Aktuálně: Koronavirus

Volby 2020 (podzim)

Krajské volby 2020 Senátní volby 2020

mislivec ( 10. února 2020 21:20 )

Ty stehna jsou obludný. Fuj. PrdeI má dobrou.

mislivec ( 10. února 2020 21:19 )

PrdeI

ellahnusnaprdella ( 10. února 2020 17:34 )

To je ubohé platit za sex!!!

iezidedek ( 10. února 2020 11:24 )

asiatku jsem ještě neměl, ale cikánek už několik

Schlafenberg ( 10. února 2020 10:38 )

Mluvíš z vlastní zkušenosti to malý hulibrku

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud