Češi na Bali rozlítili bohy i místní! Kvůli pošpinění svatyně zemřelo 18 lidí, tvrdili na Borneu

 • Autor: Šad - 
  15. 8. 2019
  06:00

  Češi se opět předvedli! Když mladý český pár na instagramu zveřejnil video, kde partner omývá pozadí své drahé polovičky svatou vodou v chrámu na Bali, udělali nám ostudu před celým světem. Ale nejsme v tom sami! Ukazuje se, že nestoudnost (a hloupost) není pouze českou vlastností…

 • 1.České pozadí i popředí omývané u svatyně

  České instagramové hvězdičky Sabina Doležalová a Zdeněk Slouka se v posvátném chrámu na Bali přímo královsky předvedli, když Slouka cákal svatou vodu na pozadí Doležalové. Tímto nestydatým činem si na sebe poštvali všechny věřící obyvatele Bali a na sociálních sítích se strhla lavina nesouhlasných a odsuzujících komentářů.

  Svou chybu se snažili napravit omluvami a výmluvami na neznalost. Dle vlastních slov nevěděli, že chrám a voda jsou posvátné a nyní je jejich chování mrzí a pokoušejí se vše napravit.

   

  Češi způsobili na Bali skandál.

 • 2.Ňadra prý rozzuřila bohy, zemřelo 18 lidí

  Nejen my Češi se ale umíme utrhnout ze řetězu. V červnu roku 2015 se vyznamenala také, tehdy třiadvacetiletá, Britka Ellie Hawkinsová. Ta byla spolu s partou kamarádů na dovolené na ostrově Borneo. Tam se rozhodli navštívit místní lákadlo – horu Kinabalu. Ovšem co Ellie nenapadlo, vysvlékla se (nejen ona) a pořídila si na hoře fotku, kterou umístila na sociální síť.

  Dle slov obyvatel ostrova Ellie „svými ňadry rozzuřila horské bohy“, „rozpoutala jejich hněv“, a tudíž silné zemětřesení, které se na ostrově odehrálo a zabilo 18 lidí, je její vina a musí za to být potrestána. Byla na ostrově souzena a zatčena. Nakonec jí bylo dáno na výběr, jestli chce přinést oběť v podobě 10 býků, nebo jít do vězení. Vše se nakonec muselo řešit i s právníkem.

   

  Ellie a její přátelé na hoře Kinabalu

 • 3.Naháči v Peru

   

  Další Brit, Adam Burton, tou dobou taktéž třiadvacetiletý, byl zatčen v Peru, když se svým přítelem pózoval nahý před jedním ze sedmi divů světa, Machu Picchu. Oba čelili obvinění z narušování morálky. Policie uvedla, že fotky byly zveřejněny pouze proto, aby odradily další návštěvníky od obdobného chování.

   

  Nahý turista před Machu Picchu

   

 • 4.Nahá modelka před Zdí nářků

  V tomto ohledu ovšem nezaostávají ani Belgičané. Marisa Papen, belgická modelka, si dovolila pořídit nemravné snímky u jeruzalémské Zdi nářků nebo v egyptském Karnaku. Dokonce byla za své chování už i zatčena, ale ne, že by si z toho ona sama jakkoli dělala hlavu…

  Slibuje, že bude ve focení takovéhoto druhu fotek pokračovat, a také říká, že by pro své umění zemřela. Dokonce se jí prý dostává i spousta pozitivních ohlasů, dle jejích vlastních odhadů jsou negativní versus pozitivní názory na to, co dělá, 50:50.

   

  Modelka Marisa Papenová před Koloseem

 • 5.Nestydatí manželé ke svlékání vybízeli

  Snad ještě dále zašli Joseph Dasilva a Travis Dasilva, manželský pár z USA. Provozovali instagramový profil „Traveling Butts”, kde podněcovali lidi k tomu, aby si na veřejnosti obnažovali pozadí a fotili se u toho. Když toto oni sami provedli v Thajsku, byli zatčeni a obviněni z veřejné nahoty, za což jim byla každému udělena pokuta 5 000 thajských Bathů (3 750 Kč), a také policie zvažovala, zda je neobvinit z šíření pornografie na internetu.

   

  Joseph a Trevis z USA v Thajsku

 • 6.Sestry znesvětily chrám v Kambodže

  Američané si svou pověst nezlepší ani díky sestrám Adamsovým. Lindsey a Leslie byly v roce 2015 odsouzeny za pořizování nahých a nemravných fotografií v kambodžském chrámovém komplexu Angkor. Jejich šestiměsíční trest odnětí svobody byl odložen a byl jim uložen zákaz vstupu do země na následující 4 roky.

   

  Jedna ze sester Adamsových v Kambodži

 • 7.Pobouření Maorové i zkamenělý bůh

  Další nestydatou modelkou je Novozélanďanka Jaylene Cooková, tou dobou pětadvacetiletá. Roku 2017 zveřejnila na instagramu fotku sebe na hoře Taranaki na západě Zélandu, kdy na sobě neměla nic než čepici a rukavice. Pohoršila tím kmeny Maorů, původních obyvatel ostrova, kteří si stojí za tvrzením, že by lidé měli respektovat jejich mytologii, dle které je hora zkamenělý bůh.

   

  Jaylene Cooková na Novém Zélandu

   

 • 8.Zadek vyšpulený na Buddhu

  A ani Srí Lanka ležící na ostrově Cejlon se nevyhnula „zadkovému fenoménu“. Sami tři občané tohoto státu se vyfotili s odkrytým pozadím u buddhistického chrámu, čímž pobouřili širokou veřejnost, a jejich chování bylo označeno za urážku náboženství.

   

  Srílančané u buddhistického chrámu

montevideo ( 16. srpna 2019 08:43 )

Jsou to primitivní venkovští dacani. Ti by neměli cestovat ani na Karlštejn, natož na Bali.

Orchidea ( 15. srpna 2019 16:09 )

Nechápu jak se vůbec můžou bránit tím že nevěděli že je to posvátné místo... To jako se takhle chovají normálně? To jako normálně někam přijdou k nějakému vodnímu zdroji a přítel ji začne omývat *** vodou a ještě to natáčí a je to hrozná sranda? Toto je totální debilita... Ti dva se zasekli někde mezi opicemi

jardavozembouchak ( 15. srpna 2019 09:44 )

Cesi jsou prostevenkovsti baluci. Kdyz jedu do cizi zeme, musim prijmout jejich zvyky. A jeste to dat na soc.site... Meli by je mistni zbicvovat. To by take mohli dat na ten blbinec Instagram

Monikay ( 15. srpna 2019 09:34 )

bohužel tihle blbečci měli i blbé rodiče a sami budou mít blbé děti a tak se to množí pořád dokola...

prasatkopepicek ( 15. srpna 2019 08:54 )

To by se za socika nestalo. Vsichni za ostnatym dratem, k vyjezdnim dolozkam se vyjadrovala i domovni duvernice a ulicni akcni vybor... A zadek jsme si mohli utirat doma. Pokud teda byl zrovna toaletak.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud