Rozzuřený tygr zaútočil na motorkáře: O jeho úmyslech nebylo pochyb!

Autor: shp - 
2. 7. 2019
13:32

Tohle by nechtěl zažít nikdo. Motorkář a jeho spolujezdec skončili málem v tygřím břiše. Rozzuřená šelma je totiž začala pronásledovat v okresu Wayanad v indickém státě Kérala, když kolem ní projížděli. Z těchto záběrů zachycených na videu se tají dech.

Záznam byl pořízen spolujezdcem motorkáře v rezervaci Muthanga Wildlife Sanctuary, kde tygři žijí. Kočkovitá šelma se rozběhla za rychle ujíždějící dvojicí a začala ji usilovně pronásledovat, uvedl web Hindustan Times.

Video Tygr zuřivě pronásledoval motorkáře, ujel mu na poslední chvíli. - Forests and Wildlife Protection Society - FAWPS

Bylo jasné, že Tygr si nechce hrát. Motocyklista a jeho kamarád měli ale štěstí. Šelma je po pár sekundách přestala honit a zmizela v hustém lese vedle silnice. Video z honičky začalo po zveřejnění kolovat sociálními sítěmi.

Vtípky nezúčastněných

Ach, měl jsi zastavit a pomazlit se s kočičkou. Chce jen trochu lásky,“ žertoval jeden uživatel facebooku. „Já bych se dávno pok*dil,“ okomentoval video další uživatel.

Pohřeb Karla Gotta

Parte Děti Karla Gota Rozloučení na Žofíně Záznam zádušní mše Hosté na zádušní mši O životě Karla Gotta Dědictví Bertramka

Hrob

Celé Česko truchlí. Zemřel Karel Gott, držitel čtyř desítek Zlatých slavíků. Jen málokterý umělec za sebou zanechá tolik děl, jako zesnulý zpěvák. Připomeňte si Mistrův život.

Vše o Karlovi Gottovi čtěte ZDE

Buďte první, kdo se k tématu vyjádří.

Zobrazit celou diskusi
Další videa