Žena porodila za jízdy v autě: Manžel řídil, děti brečely a nejstarší syn filmoval

Autor: ital - 
29. 5. 2019
16:28

Američanka Rudy Napierová čekala čtvrté dítě, holčičku Jolee. Její manžel Michael ji v pátek vezl do nemocnice v americkém státě Nevada. Ostatní děti seděly na zadních sedačkách. Holčičce se ovšem zřejmě nechtělo čekat až do porodnice a rozhodla se přijít na svět již v autě. Zatímco její nastávající sestřičky plakaly, nejstarší syn zachytil celou situaci na video. Rudy byla po porodu mimořádně klidná a podařilo se jim dostat v pořádku do nemocnice.

V pátek vezl Michael svou těhotnou manželku Rudy Napierovou na poslední prohlídku před porodem. Nejstarší syn Jaden (10), který seděl na zadní sedačce se svými dvěma mladšími sestrami, měl za úkol natočit video pro jeho budoucí nejmladší sestřičku. Kromě toho se mu však podařilo zachytit i jiný moment – chvíli, kdy dívenka přišla na svět za jízdy v autě.

Video Matka porodila v autě za jízdy. - Facebook

Na videu je slyšet, jak Rudy křičí v bolestech a její dcerky pláčou na zadních sedadlech. Najednou matka drží v náručí novorozené dítě a otec je dočista šokovaný. Když se po chvíli Michael vzpamatoval, řekl do kamery: „Ahoj Jolee, tady táta. Jen ti chci říct, že jsi nás tu v autě všechny překvapila. Jsme na cestě do nemocnice. Milujeme tě.“

Rudy si vybavila, jaké to pro ni bylo, když zjistila, že se holčička už dere na svět. „Za celý svůj život jsem nikdy nic takového nezažila, a to jsem dělala spoustu šílených věcí,“ řekla žena se smíchem televizi Fox5.

Po nějaké době se otec Michael rozhodl sdílet video na facebooku, kde již získalo téměř devět milionů zhlédnutí. Také poděkoval celému personálu nemocnice Henderson Hospital. Řekl, že se k nim všichni chovali naprosto královsky. Poté, co manželé získali tolik pozornosti díky neobvyklému příchodu jejich dcerušky na svět, založili na facebooku sbírku. Chtěli by si totiž koupit minivan, aby mohli jezdit bezpečně se čtyřmi dětmi.

Pohřeb Karla Gotta

Parte Děti Karla Gota Rozloučení na Žofíně Záznam zádušní mše Hosté na zádušní mši O životě Karla Gotta Dědictví Bertramka

Hrob

Celé Česko truchlí. Zemřel Karel Gott, držitel čtyř desítek Zlatých slavíků. Jen málokterý umělec za sebou zanechá tolik děl, jako zesnulý zpěvák. Připomeňte si Mistrův život.

Vše o Karlovi Gottovi čtěte ZDE

europa ( 30. května 2019 06:11 )

Fuj. Rozmnožuje se to jako potkani, blééé

Taurus70 ( 29. května 2019 22:18 )

Fujtajxl Vy rasisticke prase diskuse se muzou ucastnit pouze nezaujati jedinci aspon prumerne inteligence coz se u Vas vylucuje takze doufam ze je to posledni prispevek kterym jste nas obohatil ubozaku😂😂😂😕

fujtajxl ( 29. května 2019 21:55 )

Pįcooo! Co ty vis, ty se z domu nehnes. Drz tlamu a jdi si provetrat smadlavou ***ll. Rasisticky smejde!!!!

banany ( 29. května 2019 20:55 )

Minivan?? Spíše autobus, jelikož čmoudi pod 8 až 10 děcek nejdou!!!

tomik007 ( 29. května 2019 20:54 )

PODOJILA za jizdy autem - bude czlanek kojici gorily

Zobrazit celou diskusi
Další videa