Věrný pes nepustil záchranáře k tělu svého pána: Muž zemřel pod koly lokomotivy

Autor: DH - 
7. 4. 2019
13:28

Neobyčejně smutný pohled se naskytl mexickým záchranářům, kteří přijeli na místo, kde měla lokomotiva srazit muže. Vedle zohavené mrtvoly svého pána totiž ležel jeho věrný pes, který ho odmítl opustit. Na lékaře dokonce zaútočil.

Podle místních médií vlak srazil krátce nad sobotním ránem opilého Victora Reynu Vazqueze. Pes byl nejspíše celou dobu na místě s ním. Jak uvádějí zdejší zdroje, oběť tu měla celou noc popíjet alkohol.

Záchranáři se po příjezdu snažili věrného psa od mrtvoly odehnat, ale málem je pokousal. Ulehl do klubka vedle svého pána a odmítal odejít. Nakonec se ho ale podařilo z místa odvést a tělo tak mohlo být odstraněné z kolejí.

Incident, který se odehrál nedaleko mexického města Montemorelos, pořádně otřásl všemi místními. Ty šokovaly především dojemné snímky psa s pánovým mrtvým tělem. Kam hafan poputuje dál zatím není jasné, ale veřejnost se shoduje, že by takové zvíře mělo dostat další šanci na nový domov v útulku.

zkratik ( 7. dubna 2019 19:39 )

…….Kam hafan poputuje dál zatím není jasné, ale veřejnost se shoduje, že by takové zvíře mělo dostat další šanci na nový domov v útulku....

nový domov v útulku?

tomik007 ( 7. dubna 2019 15:22 )

skoro jako ten MARAT

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa