Hnus! Slavný rybář si z mrtvého mláděte žraloka udělal bong. Rozčílil všechny své fanoušky

Autor: DH - 
5. února 2019
06:00

Na sociálních sítích koluje šokující video, na kterém australský rybář pomocí mrtvého mláděte žraloka kouří marihuanu a v pozadí mu hraje populární píseň Baby Shark. Snímek vyvolal mezi veřejností hotové šílenství.

Kruté a nelidské. Tak lidé hodnotí video uživatele Fried Fishing. Jedná se o mladíka z Austrálie, který se živí rybolovem a na svém facebookovém účtu zveřejňuje různá šílená videa s rybami, na jednom se třeba nechá do prsou kousnout od nebezpečného australského okouna. To, co umístil na web nedávno, ale překročilo všechny meze.

Na snímku, který některé sociální sítě zablokovaly, muž používá mrtvé mládě žraloka jako takzvaný bong, pomůcku na kouření marihuany. Jeho část na zapalování má žralůček zaraženou v týlu hlavy a náhubek na šlukování zase přímo za typickou hřbetní ploutví ve tvaru trojúhelníku.

Video  Hnus! Rybář si z mrtvého mláděte žraloka udělal bong.  - Facebook

Aby toho nebylo málo, v pozadí celého videa hraje píseň Baby Shark, která díky svému návykovému videoklipu a textu pobláznila téměř celý svět. Velké oblibě se těší především u dětí. V tomto snímku má ale mnohem morbidnější roli.

Účet mladého muže na sociálních sítích sleduje přes 21 tisíc odběratelů a video má na jeho účtu přibližně 54 tisíc zhlédnutí.

Sledujte pořady Blesk Zpráv

Epicentrum S prezidentem v Lánech Ptám se, pane premiére

Redakce Blesk Zpráv pro vás každý týden od pondělí do čtvrtka připravuje pořad Epicentrum s rozhovory na aktuální témata. Kromě toho vám pravidelně přinášíme názory prezidenta Miloše Zeman v pořadu S prezidentem v Lánech a zpovídáme i premiéra Andreje Babiše.

banany ( 5. února 2019 11:24 )

Všechny tyto zrůdy lidské dokud se nechají žít tak budou pra.s.ár.ny páchat dál!! Nelitovat je, ale trest smrti i za toto,lidstvo se musí bát a hodně o svůj život,ví že se jim nic nestane,tak proč nepáchat zrůdnosti,že.Ve středověku se všichni na náměstí museli dívat na oběšení lidského dobytka.

PavelSki ( 5. února 2019 08:49 )

Zanedlouho uvidíme, jak si dal trošku větší žralok na svůj účet facebooku, video ze svého oběda

Taurus70 ( 5. února 2019 06:30 )

Posmrtna ucta by mela byt k jakemukoliv tvoru ne jen k cloveku i kdyz i tam se tato hodnota prudce snizuje a verim ze panu rybari se tento vysmech vrati i s uroky😦

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud