Pátek 25. září 2020
Svátek slaví Zlata, zítra Andrea
Zataženo, déšť 16°C

Učitelka (†45) porazila rakovinu: Zemřela první den cestou do práce

Autor: DH - 
11. října 2018
10:27

Smutně skončil boj s rakovinou britky Caroline Nelson (†45). Učitelka zemřela po tragické autonehodě. O to smutnější celá věc je, že se v ten den měla vrátit do své práce po úspěšném vyléčení.

Měla se vrátit do práce. Do práce, kterou tak milovala. Učit děti ve speciální škole ji nesmírně naplňovalo a bavilo. Po úspěšném dokončení chemoterapie toužila zase normálně žít. Už se tak bohužel nestane. Maminka dvou dětí a bývalá manželka herce Sandyho Nelsona, kterého můžete znát třeba z filmu Statečné srdce, kde hrál po boku Mela Gibsona, přišla o život při tragické dopravní nehodě na dálnici A818 u města Daligan ve Skotsku.

Caroline se o tom, že má rakovinu dozvěděla v červnu. „Mám rakovinu a jsem opět bez partnera,“ napsala tehdy na svůj Facebook s tím, že netuší, co její přátele překvapí víc.

Od té doby se její zeď hemžila nejrůznějšími příspěvky o útrapách rakoviny, chemoterapie, ale také o lásce a síle, bez které by tenhle boj Caroline jen těžko zvládla.

Na konci září bylo hotovo. Caroline na svém facebooku uvedla, že absolvovala poslední vyšetření, dala sbohem svým kamarádkám na pokoji v nemocnici a nyní jde domů. Byla zdravá a šťastná!

Caroline se od té doby ještě stihla účastnit několika propagačních běhů na podporu léčby rakoviny, přidala se k charitativní společnosti a Macmillan a dokonce si urovnala vztahy s bývalým manželem Sandym.

V pondělí ráno ale rodinu zasáhla strašná zpráva. Opel Mariva Caroline Nelsonové měl vážnou nehodu, při které utrpěla zranění, jímž na místě podlehla.

„Rodina Caroline je zničená a děkuje za všechna slova podpory a nabídky pomoci. Teď se však na pár dní odmlčí,“ uvedl jeden z příbuzných.

liskabystrouska ( 11. října 2018 19:06 )

a proc je tak vyvalena ..hruza

odlisny ( 11. října 2018 18:40 )

Tvůj osud tě nemine

Veronika BA ( 11. října 2018 17:45 )

 Krása je pomíjiva, ale blbost věčná že...

liskabystrouska ( 11. října 2018 17:26 )

ta byla oskliva

myras ( 11. října 2018 14:57 )

Osud je ***.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud