Lékaři řekli rodičům, že jejich syn (†2) má jen horečku. O dvě hodiny později byl chlapec po smrti

Autor: rc - 
10. října 2018
14:58

Tragédie se odehrála v nemocnici v australském Melbourne. Rodiče tam přijeli se synem Isaiahem (†2), který ztěžka dýchal a celý hořel. Zdravotnický personál ho však nechal čekat na ambulanci s tím, že má jen horečku. O dvě hodiny později chlapec zemřel.

Rodiče Shadrach Sumaru a Kathryn Ram vzali svého nemocného syna k obvodnímu lékaři s tím, že ztěžka dýchá. Ten okamžitě zavolal sanitku, která ho převezla do nemocnice v Melbourne. Ovšem tam byla všechna lůžka plná a rodiče s nemocným dvouletým dítětem byli odkázáni na místní ambulanci. Kathryn, která byla navíc v pokročilém stádiu těhotenství, prosila zdravotnický personál, aby se na syna podíval. Dostalo se jí odpovědi, že prý má jen horečku.

Chlapcův stav se však nadále prudce zhoršoval a Isaiah po dvou hodinách v čekárně zkolaboval. V tu chvíli se mu konečně rozběhl na pomoc zdravotnický personál. Isaiaha se však už zachránit nepodařilo. Podle serveru DailyMail zemřel na zástavu srdce. Rodiče ze smrti syna viní nemocnici a podali na ni žalobu.

Sledujte pořady Blesk Zpráv

Epicentrum S prezidentem v Lánech Ptám se, pane premiére

Redakce Blesk Zpráv pro vás každý týden od pondělí do čtvrtka připravuje pořad Epicentrum s rozhovory na aktuální témata. Kromě toho vám pravidelně přinášíme názory prezidenta Miloše Zeman v pořadu S prezidentem v Lánech a zpovídáme i premiéra Andreje Babiše.

Monikay ( 10. října 2018 15:59 )

Snad aspoň vysoudí balík...

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud