VIDEO: Do nemocnice to nestihli, žena porodila v autě před zraky dětí

9. 9. 2018
07:15

Do porodnice jim chybělo jen několik málo minut, dítě se ale dralo na svět rychleji, než čekali. Maminka nakonec porodila za jízdy na sedadle spolujezdce přímo před zraky svého manžela a šokovaných dětí. Video zachycující tento kuriózní zázrak zrození obletělo svět.

Měl to sice být už její pátý porod, na tuhle zkušenost však Texasanku Alexis Swinney (25) nemohlo nic připravit. Dítě se totiž dralo na svět rychleji, než její manžel Dominique zvládal šlapat na plynový pedál. Dcerka tak přišla na svět za jízdy přímo před zraky jejích sourozenců.

Překvapený táta Dominique se nezmohl na víc, než že vytáhl telefon a začal vše točit. Video Alexina překotného porodu poté obletělo svět.

„Můžeš ještě počkat tak dvě minuty?“ ptá se na nahrávce zoufalý muž své manželky, která křičí v agónii na předním sedadle a prosí ho o pomoc. „Co mám dělat?“ odpovídá v panice Alexis, která už viditelně i slyšitelně nedokáže příchodu dcerky na svět nijak zabránit. „Zastav, nebo něco udělej,“ prosí žena a ještě než její muž dokáže přání splnit, Alexis zatlačí a sáhne si mezi nohy, odkud vytáhne novorozenou holčičku.

Ačkoliv porod nešel podle plánu, Alexis je za vše i tak vděčná a ničeho nelituje. „Bylo to opravdu neskutečně výjimečné takto porodit své miminko. Žádní lékaři nebo zdravotní sestry, žádná světla a zaneprázdnění lidé, nikdo vám do toho neskáče a nepřerušuje tak okamžik, který by měl být pro rodiny zvláště výjimečný, protože přinášejí nový život do tohoto světa. Ano, bylo to bolestivé, ale ta radost a ten klid, který následoval v dalších minutách, které jsme strávili sami s naší sladkou holčičkou, bylo mnohem lepší, než co jsme si mohli přát,“ vysvětlila následně na svém Instagramu.

Upozorňuje, že následující záběry nejsou vhodné pro děti a slabší povahy.

Video VIDEO: Do nemocnice to nestihli, žena porodila za jízdy v autě před zraky dětí - Instagram
720p 360p

Doporučujeme

Buďte první, kdo se k tématu vyjádří.

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa