Čtvrtek 24. září 2020
Svátek slaví Jaromír, zítra Zlata
Oblačno, déšť 22°C

Záchranáři splnili umírajícímu dědečkovi poslední přání: Zmrzlina z McDonaldu!

Autor: rc - 
6. září 2018
12:40

Pro Rona McCartneyho (72) přijela záchranná služba, aby ho převezla do nemocnice, kde měl dožít své poslední chvíle života. Záchranáři muži, který trpí rakovinou prostaty v poslední stádiu, splnili poslední přání a zavezli ho do McDonaldu, aby si ještě pochutnal na své oblíbené karamelové zmrzlině.

Minulý týden se na sociální síti Twitter objevila fotografie, na níž si muž pochutnává v sanitce na zmrzlině z McDonaldu. Fotografie pochází z města Gold Coast v australském státě Queensland. Mužem na snímku je Ron McCartney, kterého sanitka měla převézt do nemocnice, aby tam dožil své poslední dny. Dvaasedmdesátiletý Ron trpí rakovinou prostaty v posledním stádiu. Sanitka však místo toho, aby zamířila přímo do nemocnice, se na cestě zastavila v restauraci McDonalds. Splnili tak poslední Ronovo přání.

 „Máma a já nemůžeme dostatečně poděkovat (Záchranné službě Queensland) za všechnu pomoc a soucit, který nám projevili vždy, když jsme je zavolali,“ napsala na Facebook Ronova dcera Danielle Smith. „Minulý týden obyvatelka Gold Coast Sharon zavolala záchrannou službu jejímu manželovi Ronovi pro poslední cestu do nemocnice a paliativní péče. Sharon zmínila, že dva dny téměř nejedl. Personál se zeptal Rona, kdyby mohl cokoliv sníst, co by to bylo? Na to Ron odpověděl, že karamelové sundae,“ napsala na svůj Facebook Záchranná služba Queensland.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud