Loňský rok byl pro Annu K. dalším rokem, jaký by ze svého života vynechala. Po osmi letech jí lékaři v prsu objevili zhoubné nádory, které musely okamžitě pryč a zpěvačku čekal kolotoč chemoterapií a ozařování. Ten na začátku letošního roku skončil pro Annu velmi úspěšně.

„Jsem zdravá. Mám za sebou už první preventivní prohlídku a nic, děkuji všem a slibuji, že tady budu, co nejdéle to půjde,“ svěřila se Blesk.cz zpěvačka, které se na prsteníčku leskne nový prsten propojený ze tří kroužků – tzv. Trinity od Cartieru.

Video
Video se připravuje ...

Anna K. – prsten Markéta Reinischová, David Turek

Vždy jsem si tenhle prsten přála, ale raději jsem ty peníze, co bych za něj utratila, vrazila do našeho bydlení. Ale když jsem bojovala s rakovinou, tak jsem si slíbila, že když se uzdravím, tak si ho koupím. Ale můj Tomáš mě předběhl. Vzal všechny svoje našetřené peníze a prsten mi koupil,“ netají se Anna K., která má ve svém životním partnerovi obrovskou podporu. „Je to pro mě ten nejzásadnější prsten, co jsem kdy dostala,“ dodala zpěvačka, která byla jednou z hvězd plzeňského Létofestu v amfiteátru Lochotín. Po sérii festivalů teď zpěvačku čeká její první vánoční turné.

VIDEO: Anna K. o své léčbě a 12 chemoterapiích: Mám recept, co mi zaručeně pomůže!

Video
Video se připravuje ...

Anna K. o své léčbě a 12 chemoterapiích: Mám recept, co mi zaručeně pomůže! Markéta Reinischová, Lukáš Červený

Fotogalerie
38 fotografií