Turistku (46) na pláži probodl slunečník! Letěl pro ni vrtulník

Ilustrační foto
Autor: lm - 
27. 7. 2018
18:54

Slunečný den na pláži v Marylandu se změnil v horor pro 46letou turistku z Pensylvánie. Ženu probodl slunečník, který unášel silný vítr. Pro zraněnou turistku přiletěl vrtulník.

K neštěstí došlo v neděli kolem třetí hodiny odpoledne v Ocean City v americkém státě Maryland. Šestačtyřicetiletá žena z Pensylvánie seděla na pláži v křesle, když se zvedl silný vítr a a začal unášet několik slunečníků vzduchem.

Jeden ze slunečníků nebohou ženu probodl v oblasti hrudi. Na místo ihned vyjeli záchranáři, kteří museli tyč slunečníku přeříznout, aby mohli zraněnou ženu vůbec transportovat vrtulníkem do nemocnice. Žena ale naštěstí bude podle lékařů v pořádku.

Nejde zdaleka o první podobný incident. Minulý týden se zranila britská turistka na pláži v New Jersey. Letící slunečník jí probodl nohu. Záchranáři museli použít pákové štípací kleště, aby ji vysvobodili.

Video Ženu na pláži v Marylandu probodl slunečník, letěl pro ni vrtulník. - Facebook/Maryland State Police

Sledujte pořady Blesk Zpráv

Epicentrum S prezidentem v Lánech Ptám se, pane premiére

Redakce Blesk Zpráv pro vás každý týden od pondělí do čtvrtka připravuje pořad Epicentrum s rozhovory na aktuální témata. Kromě toho vám pravidelně přinášíme názory prezidenta Miloše Zeman v pořadu S prezidentem v Lánech a zpovídáme i premiéra Andreje Babiše.

prazskapica ( 27. července 2018 19:20 )

Tomu říkám karma! snobským ku rvám to patří!

Zobrazit celou diskusi
Další videa