Turisty v Řecku nechali 3 hodiny v letadle rozpáleném sluncem: Dehydratace, kolaps a panika

Vedro, dehydratace a panika: Dovolenkáři mířící ze Zakynthosu do Anglie strávili tři hodiny na palubě letadla poté, co byl jejich let opožděn
Autor: rc - 
3. 7. 2018
06:20

Horor si prožili pasažéři letu Thomas Cook, kteří směřovali z řeckého ostrovního ráje Zakynthos do Londýna. Let měl totiž neuvěřitelné tři hodiny zpoždění a palubní personál dokonce dovolenkáře nepustil z paluby letadla. Jedna z pasažérek dokonce omdlela!

Konec dovolené se proměnil v horor pro turisty, kteří využili služeb společnosti Thomas Cook. Ten totiž vypravoval letadlo z řeckého ostrova Zakynthos do Londýna. Let MT1805 byl však neuvěřitelné tři hodiny opožděn! Plánovaný odlet z řeckého ostrovního ráje byl ve 14 hodin odpoledne, ovšem let byl odložen a to z důvodu nedostatku paliva.

Teploty na ostrově se v neděli pohybovaly kolem 29°C a v letadle nefungovala ani klimatizace. Dovolenkáři, kteří byli dehydratovaní, zpocení a unavení, chtěli palubu po dobu dodávání paliva opustit, ovšem byli zastaveni letuškami, že letadlo co nevidět vzlétne. Dokonce ani pasažérům nebyla poskytnuta voda ani jídlo. V letadle se nacházely rodiny s dětmi a dokonce i těhotná žena, která hrozné podmínky nemohla vydržet a propukla v pláč. Pasažérka Isabella Wright, která trpí cukrovkou, dokonce omdlela! „Byli jsme uvězněni v té zapařené krabici a nemohli jsme dýchat, protože klimatizace byla vypnutá,“ řekl jeden z cestujících pro The Sun. „Nedali nám žádné jídlo, a nepustili z letadla, protože neustále říkali, že let během několika minut vzlétne. Žena měla záchvat a další žena omdlela, protože bylo téměř třicet stupňů. Pilot se vyhýbal očnímu kontaktu s námi a nejméně čtyři letušky ignorovaly naše otázky,“ dodal.

Po třech hodinách pekla bylo cestujícím oznámeno, že let byl zrušen a tak byli posláni na hotel. V hotelích kam byli pasažéři posláni, však noční můra pokračovala. Pokoje byli špinavé a bez klimatizace. „To bylo strašné! Bylo to zkrátka porušení lidských práv,“ řekla Isabella Wright.

VIDEO: Na letišti v Letňanech se při přistání poškodilo malé sportovní letadlo.

Video Na letišti v Letňanech se při přistání poškodilo malé sportovní letadlo. - Aktu.cz

Pohřeb Karla Gotta

Parte Děti Karla Gota Rozloučení na Žofíně Záznam zádušní mše Hosté na zádušní mši O životě Karla Gotta Dědictví Bertramka

Hrob

Celé Česko truchlí. Zemřel Karel Gott, držitel čtyř desítek Zlatých slavíků. Jen málokterý umělec za sebou zanechá tolik děl, jako zesnulý zpěvák. Připomeňte si Mistrův život.

Vše o Karlovi Gottovi čtěte ZDE

krista2018 ( 3. července 2018 13:08 )

Taky zažil, přiletěli jsme v pět hodin ráno a nechali nás do osmi čekat před celní budovou než přijde personál. Do Řecka od té doby néééééé

jerryfrankenheimer ( 3. července 2018 07:45 )

Pokud pokoje"byli" špinavé, tak není třeba se znepokojovat

Zobrazit celou diskusi
Další videa