Chlapec (†8) zemřel poté, co si zranil hlavu v bazénu

Autor: shp - 
10. 6. 2018
07:35

Byla to nevinná dětská hra v kamarádově bazénu, která se změnila v drama. Teprve osmiletý Gage Petit z Texasu se zranil tak, že utrpěl vážné pohmoždění hlavy, se kterým musel být hospitalizován. Bohužel se z něj již nezotavil. Druhý den mu podlehl.

Co se přesně stalo, není jasné. Gage však utrpěl nešikovné zranění hlavy, které ho i přes snahu lékařů a zdravotníků stálo život. Poté, co se maminka dozvěděla, že byl Gage zraněn, ihned se k němu vypravila.

Po převozu do nemocnice byla u jeho lůžka každičkou chvilinku. Bohužel ani její mateřská a psychická podpora nestačila na jeho záchranu.  Druhý den po nešťastné nehodě malý Gage bohužel svým zraněním podlehl v nemocnici.

Gage odešel mírumilovně v 00:20 v noci. Jeho malinké tělíčko bojovalo do chvíle, kdy bylo příliš unavené. Prožívám velkou ztrátu,“ napsal na Faceooku. „Otok jeho mozku byl tak velký, že vedl k následnému selhání dalších orgánů,“ dodala.

Lékaři mi sdělili, že léky, které mu podávali, způsobovaly ještě více škody jeho plicím a srdci. Nepomáhaly mu k prodloužení jeho cesty,“ dodala zdrcená matka později. „Nikdy se z toho nedostanu,“ uzavřela.

Doporučujeme
kukuku ( 10. června 2018 17:28 )

Po cyklistických helmách by to chtělo zavést povinné helmy i v bazénu při plavání. Kdyby Bruselu už docházely nápady na fóršrifty.

kradu ( 10. června 2018 12:47 )

mě se líbí jak lidi když jim někdo umře jdou hned na facebook psát to asi není moc velké trápení pro ně kor když jí umře dítě dobrej žaludek má

sores ( 10. června 2018 11:01 )

Tak taková ztráta je doslova katastrofa, matky život už nebude stát za nic,pokud to soudím podle sebe!! Hrůza všech hrůz,brrrr. Přitom spousty blbek nechávají své děťátko zavřené v autě a jdou si po nákupech,nakopat jim pr.d.e.le!!

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa