Motorkářka Anička (†18) podlehla zákeřné nemoci: Byla tak statečná, smutní slavný závodník

18. 5. 2018
05:11

Náhlá smrt motorkářky Aničky (†18) zasáhla mnoho lidí. Dívka, která roky bojovala se zákeřnou chorobou, zemřela krátce poté, co na facebook umístila vzkaz plný loučení a zároveň naděje, že snad boj vyhraje. Bohužel ale podlehla. Pro mladou dívku smutní i profesionální motorkář Michal »Indi« Dokoupil.

„Možná umírám, možná ne. Přátelé, rodino… Strašně ráda bych se s vámi všemi chtěla »rozloučit«, ale nemohu osobně, tak to udělám aspoň touhle cestou… I když mám teda v plánu nakopat svojí nemoci prdel a prostě budu dál žít,“ vzkázala blízkým v pátek vášnivá motorkářka Anička z nemocnice, kde ležela s cystickou fibrózou. Lékaři ji následně uvedli do umělého spánku, boj o život ale bohužel v úterý ráno prohrála.

Za mladou dívkou smutní nejen rodina a přátelé, ale i celá motorkářská komunita, která ji v jejím boji s nemocí podporovala. Mezi nimi je i světoznámý motorkářský závodník Michal "Indi" Dokoupil. "Byla to tak statečná mladá slečna... V tu samou dobu jako moje setra před pár lety. Opět před závodem v Hořicích. Nemůžu tomu uvěřit," napsal s těžkým srdcem na facebooku a připojil společný snímek s Aničkou.

Motorkáři se přijedou s Aničkou rozloučit v sobotu 19. května ke kostelu sv. Václava v Žamberku, kde se bude konat poslední rozloučení.

Doporučujeme

Buďte první, kdo se k tématu vyjádří.

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa