Češka Šárka hledá kamarádku Elenu ze Slovenska, pomůžete ji najít?

Češka Šárka hledá kamarádku Elenu ze Slovenska, pomůžete ji najít? (ilustrační foto)
Autor: dce - 
8. března 2018
11:41

Po dávné kamarádce pátrá starší dáma z Česka. Paní Šárka po Eleně ze Slovenska pátrá marně už delší dobu. Pomůžete ji najít?

Šárka Růžičková jezdila s pěveckým sborem mezi lety 1962 a 1963 na výměnné pobyty na Slovensko do Žiliny. Právě zde se seznámila s Elenou Garaiovou a staly se z nich podle serveru Topky.sk dobré kamarádky.

"Byla to milá rodina, velmi si rozuměli," prozradila serveru Šárčina známá. Jenže jak ubíhaly roky, kontakt se přerušil a dvě přítelkyně se už nikdy neviděly. To by paní Šárka chtěla napravit a s Elenou se opět setkat.

A ideálně rovnou na Slovensku, kam by se ráda podívala, aby si osvěžila příjemné vzpomínky na mládí. Paní Šárka se za svobodna jmenovala Kubincová, což by v pátrání po její kamarádce mohlo pomoci.

Neznáte ji? Pokud máte jakékoliv informace, které by s pátráním po Eleně mohly pomoci, napište nám na tip@online.cz.

Sledujte pořady Blesk Zpráv

Epicentrum S prezidentem v Lánech Ptám se, pane premiére

Redakce Blesk Zpráv pro vás každý týden od pondělí do čtvrtka připravuje pořad Epicentrum s rozhovory na aktuální témata. Kromě toho vám pravidelně přinášíme názory prezidenta Miloše Zeman v pořadu S prezidentem v Lánech a zpovídáme i premiéra Andreje Babiše.

Volby 2020 (podzim)

Krajské volby 2020 Senátní volby 2020

Buďte první, kdo se k tématu vyjádří.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud