Vánoční zázrak: Mamince (35) řekli, že jí zbývají 4 roky života. Rakovina jí teď zmizela

15. 12. 2017
05:07

Když mamince dvou dětí v těhotenství řekli, že má rakovinu prsu, byla na dně. Navzdory doporučení lékařů se rozhodla, že třetího potomka donosí a se zákeřnou nemocí se popere až pak. Dcerka ale po porodu náhle zemřela a Heidi si navíc vyslechla další zdrcující diagnózu. Lékaři mamince řekli, že umře a zbývají jí maximálně čtyři roky života. Letos před Vánoci se ale stal zázrak.

Britka Heidi Loughton (35) se zdrcující zprávu dozvěděla před dvěma lety, když byla ve třetím měsíci těhotenství. Lékaři jí doporučili potrat, Heidi ale odmítla a rozhodla se dcerku donosit. Malá Ally přišla nakonec na svět dva měsíce před termínem, protože maminka už nemohla s chemoterapií otálet. I když holčička měla 90% šanci na přežití, bohužel se u ní objevila infekce a tři dny po porodu v nemocnici zemřela.

Touto tragédií to ale pro maminku neskončilo. V září 2016 jí lékaři oznámili, že její rakovina je v konečném stádiu a zbývají jí maximálně čtyři roky života. Heidi se ale nevzdala a bojovala dál. A letos se stal vánoční zázrak. Ve středu 13. prosince lékaři Heidi řekli, že jí rakovina zmizela. Žena tak dostala předčasně nejlepší dárek, jaký si k Vánocům mohla přát.

Ačkoliv se lékaři domnívají, že se rakovina jednou vrátí, Heidi má teď v plánu si užívat života plnými doušky. "Jsem neskutečně vděčná, že jsem získala více času se svými dětmi," prozradila bývalá policistka televizi BBC s tím, že se konečně může přestat strachovat. "Je mi jenom 35 let, cítím se skvěle. Svět mi leží u nohou. Mým velkým cílem pro další rok je vymyslet, co udělám se zbytkem života," dodala.

Video: Může žena sama poznat, které změny v jejích prsou jsou závažné, a které nikoliv?

Video Může žena sama poznat, které změny v jejích prsou jsou závažné, a které nikoliv? - Adam Balažovič
720p 480p 360p 240p

Doporučujeme
maarcy ( 15. prosince 2017 13:06 )

Ráda bych poznala toho mudrce, který nemocné ženě dokázal stanovit délku života. Nebyl to náhodou pisálek z Blesku?

jany ( 15. prosince 2017 10:31 )

ne ona NEJEDNOU NEZMIZI. co se pravdepodobne stalo a co je zradne, je, ze odstranili nektere z metastaz napriklad chemoterapii a nebo operativne - ty nove, co ted rostou, nejsou videt, kdyz jsou male. ma jen chvilku. je hloupe lhat

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa