Mladé mamince zjistili smrtící rakovinu: Vdávala se už na vozíčku

Autor: lm - 
4. 11. 2017
10:57

Když mladé mamince z Velké Británie řekli, že má smrtící rakovinu a zbývá jí 18 měsíců života, měla jediné přání. Chtěla si při pohádkové svatbě vzít svého dlouholetého partnera, se kterým má dvě děti. Jenže neuběhly ani čtyři týdny a nádor ji paralyzoval. Její nastávající Christopher pro ni proto přichystal dojemné překvapení.

Martine Kilmister (28) z anglického Yorkshiru začaly letos v červnu trápit silné bolesti zad. Doktoři si zprvu mysleli, že jde jen o skřípnutý nerv a připisovali to jejímu věku. Mladá maminka ale dva měsíce nato přišla o cit v nohou a lékaři přišli na to, že jí na míchu tlačí obří neoperovatelný nádor. Bohužel se ukázalo, že je zhoubný a ženě zbývá jen 18 měsíců života.

Po zdrcující zprávě se mladá maminka s dlouholetým partnerem Christopherem rozhodli, že se vezmou. „Byli jsme zasnoubeni několik let, ale když jsem se dozvěděla svou diagnózu, věděli jsme, že si musíme pospíšit,“ řekla britskému listu DailyMail Martine.

Svatbu pár naplánoval během měsíce, bohužel ale stejně rychlý byl i nádor, který ženu paralyzoval. Christopher chtěl, aby si jeho životní láska svůj velký den užila a připravil pro ni malé překvapení. Když došlo na první tanec novomanželů, svou ženu zvedl z kolečkového křesla a na píseň „I Don't Want to Miss a Thing“ od Aerosmith s ní tančil v náručí. Svatebčany dojemné gesto dohnalo k slzám.

„Moje svatba byla jedním z nejlepších dnů mého života, první tanec, proslovy, dekorace, všechno bylo perfektní. Nikdy jsem si nepředstavovala, že budu na svůj svatební den na kolečkovém křesle, ale bylo to opravdu perfektní,“ popsala dojatá novomanželka. „Máme spolu dva chlapce, Christophera (10) a Josepha (6) a dalších pár měsíců budeme plánovat naše líbánky,“ dodala s tím, že si chce teď vytvořit spoustu báječných vzpomínek se svou rodinou a přáteli. Zároveň ale nevzdává ani boj o život a podstupuje radioterapii, která by měla nádor zmenšit. Lékaři jí také naplánovali chemoterapii, která by mohla prodloužit její život. 

Video: Leničku (10) zasypávají pohledy. Pomáhají v boji s rakovinou.

Video Leničku (10) zasypávají pohledy. Pomáhají v boji s rakovinou. - Karel Janeček
1080p 720p 360p

Doporučujeme
Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa