Neděle 5. prosince 2021
Svátek slaví Jitka, zítra Mikuláš
Zataženo, déšť se sněhem 2°C

Italská kráska si vzala sama sebe: Už měla dost čekání na toho pravého!

Autor: lm - 
29. září 2017
05:20

Italská kráska už měla dost čekání na toho pravého, a tak se rozhodla, že se provdá sama za sebe. Laura Mesi (40) za vysněnou svatbu, na kterou pozvala desítky nejbližších, utratila přes 250 tisíc korun a očividně došlo i na slzy štěstí.

Poté, co Lauře předloni zkrachoval dvanáctiletý vztah, se Italka rozhodla pro razantní krok. „Řekla jsem rodině a přátelům, že pokud si nenajdu svou spřízněnou duši do 40. narozenin, tak se vdám sama za sebe,“ popsala krásná fitness instruktorka. A letos tak skutečně učinila, při honosné svatbě před desítkami lidí.

Laura neváhala za sňatek, který zákon ani neuznává, vyhodit před 250 tisíc korun. Obřad se konal v Lissone nedaleko Milána a dorazilo na něj kolem sedmdesáti jejích nejbližších a nejmilovanějších.

Až na absenci ženicha byste nepoznali, že nejde o opravdovou svatbu. Nevěsta před svatebčany předstoupila v překrásných bílých šatech, s diamantovým prstenem a kyticí bílých růží. Nechybělo házení kytice a krájení dortu, jehož vršek zdobila velká figurka samotné nevěsty. Laura si navíc nadělila i líbánky v Egyptě, na které samozřejmě odjede sama.

Laura ale na lásku rozhodně zcela nezanevřela. „Pokud jednoho dne najdu muže, se kterým si budu moct naplánovat budoucnost, budu šťastná, ale má spokojenost nezávisí jen na něm. Tohle je má pohádková svatba, jen bez okouzlujícího prince,“ vysvětlila.

Video: Nejluxusnější svatba roku v Rusku: Oligarcha Saša a modelka Xenie

Video Nejluxusnější svatba roku v Rusku: Oligarcha Saša a modelka Xenie - Instagram

haidarabad ( 29. září 2017 14:15 )

Kdyby na to přišel dřív Sidovský, mohl udělat totéž a ne si vybírat někoho, kdo vlastně vypadá jako on sám a trápit se s ním

rada42 ( 29. září 2017 13:26 )

To nic není bohušu - já si du vzít zítra taky sám sebe...

agfor ( 29. září 2017 12:28 )

Jo, zajímavý rozvod od stolu a lože.

bullshit ( 29. září 2017 12:22 )

Pana Maria také počala neposkvrněna....Italská kráska má taky dost...

Monikay ( 29. září 2017 11:38 )

Takže má v dokladech že je paní?

Zobrazit celou diskusi
Další videa