Nevšední veselka v kolumbijském vězení: Megasvatba 17 trestanců přímo za mřížemi!

Autor: ČTK - 
20. srpna 2016
09:03

Kolumbijská věznice Villahermosa v pátek posloužila také jako kostel a banketový sál pro kolektivní svatbu hned 17 trestanců. Navzdory tomu, že jsou ženiši všichni do jednoho právě za mřížemi, rozhodly se jim jejich milované říci ANO a oslavit tak veselku přímo ve vězení.

Nevěsty v dlouhých, krátkých, prostých i načančaných bílých šatech, se závojem i bez, vstoupily do věznice v třetím největším kolumbijském městě Cali v doprovodu blízkých, kteří posloužili i jako svědci. O megasvatbě 17 vězňů a jejich vyvolených napsala agentura AFP.

Mezi novomanželi jsou mimo jiné 39letý Oscar Ivan Henao a 31letá Magda Gonzálezová. Tato dvojice se loni v dubnu rozhodla, že se vezmou. Mezitím byl ale ženich zatčen a odsouzen na půldruhého roku za pokus o vydírání, s jehož pomocí se údajně snažil sehnat peníze právě na svatbu.

Nyní Henao doufá, že mu soud trest zmírní, aby mohl být s rodinou, do níž před dvěma týdny přibyl novorozený syn, kterého mohl poprvé vidět až po svatbě.

Sledujte pořady Blesk Zpráv

Epicentrum S prezidentem v Lánech Ptám se, pane premiére

Redakce Blesk Zpráv pro vás každý týden od pondělí do čtvrtka připravuje pořad Epicentrum s rozhovory na aktuální témata. Kromě toho vám pravidelně přinášíme názory prezidenta Miloše Zeman v pořadu S prezidentem v Lánech a zpovídáme i premiéra Andreje Babiše.

Volby 2020 (podzim)

Krajské volby 2020 Senátní volby 2020

Buďte první, kdo se k tématu vyjádří.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud