Hasič si při děsivé nehodě rozdrtil ruku: Lékaři mu ji zašili do břicha!

Autor: lm - 
24. srpna 2017
18:34

Britští chirurgové zachránili hasičovi unikátní operací ruku. Anthony Seward o ní přišel ve 20 letech při děsivé nehodě v textilce. Lékaři mu ruku zašili na tři týdny do břicha, aby o ni nepřišel úplně. Jeho kariéra je ale v troskách.

Antony Seward přišel o ruku při děsivé nehodě v srpnu 2016. Tou dobou mladík pracoval textilce v anglickém Tivertonu pouhé čtyři měsíce a do konce směny mu zbývalo 15 minut. Ruka se mu zachytila mezi dva průmyslové válce, které mu končetinu začaly drtit. Nehodě měla zabránit bezpečnostní pojistka, která byla ale tou dobou rozbitá. Textilka o závadě věděla více než 2,5 roku, ale nenechala ji spravit. Za to vyfasovala od úřadů pokutu ve výši 300 tisíc liber (8,5 milionu korun).

Mladíkova ruka byla tak zdeformovaná, že mu ji lékaři zašili na tři týdny do břicha, aby se v rámci možností zregenerovala. Antony posléze podstoupil dvě operace, při kterých mu lékaři postupně oddělují prsty. Další ho ale ještě čekají. Doktoři také plánují, že mu nahradí špičky prstů, které mu musely být po nehodě amputovány, prsty u nohou.

V době nehody byl mladík dobrovolným hasičem a měl v plánu stát se profesionálem, kvůli zranění je ale jeho kariéra v troskách. Lékařům je ale nesmírně vděčný, že mu zachránili končetinu. "Jejich práce je opravdu fenomenální a nemyslím si, že mohli udělat něco víc," poděkoval Antony, který se nyní soudí s textilkou o odškodnění.

Video: Radčina ruka vypadá pěkně a elegantně. Nikoho by nenapadlo, že prodělala amputaci prstů

Video Radčina ruka vypadá pěkně a elegantně. Nikoho by nenapadlo, že prodělala amputaci prstů - Blesk TV

jasnovidec01 ( 24. srpna 2017 19:00 )

Blesku...to video s tou Radkou pod článkem je jako co????ta že má amputované prsty???? tak sem hoď článek a jinak je to oničem...papa

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud