Češka šla v Kanadě na houby: Čtyři dny bloudila v lesích!

Autor: red - 
12. července 2017
19:11

Výprava na houby v Kanadě se pro Češku Marii N. (30) změnila v horor. Odtrhla se totiž od skupinky a ztratila se. Dlouhé 4 dny pak bloudila v divočině!

Marie vyrazila s kamarády na cosi jako houbařský tábor do oblasti Severozápadní teritoria na severu Kanady. Do lesů vyrazili minulý pátek, skupinka se ovšem vrátila bez ní.

Marie totiž ne a ne najít cestu zpět. „Myslela jsem, že jdu správným směrem, ale celou dobu jsem šla špatně. Nepomohly ani signály baterkou, kterou jsme měla u sebe,“ líčí.

V divočině, kde jedla lesní plody, se prý kupodivu nebála. „Ale měla jsem hrozný pocit z toho, že se o mě strachují kamarádi. Ten stres byl víc vysilující než nekonečné bloudění,“ vzkázala z kempu, kam nakonec naštěstí našla cestu a dorazila do něj v pondělí večer.

Video: Pozor na záměnu jedovatých hub za jedlé!

Video Pozor na záměnu jedovatých hub za jedlé - Blesk TV

Sledujte pořady Blesk Zpráv

Epicentrum S prezidentem v Lánech Ptám se, pane premiére

Redakce Blesk Zpráv pro vás každý týden od pondělí do čtvrtka připravuje pořad Epicentrum s rozhovory na aktuální témata. Kromě toho vám pravidelně přinášíme názory prezidenta Miloše Zeman v pořadu S prezidentem v Lánech a zpovídáme i premiéra Andreje Babiše.

Aktuálně: Koronavirus

Volby 2020 (podzim)

Krajské volby 2020 Senátní volby 2020

cofco ( 13. července 2017 12:22 )

Čtyři dny na houbách, ta toho musela nasbírat...

tomik007 ( 12. července 2017 23:18 )

Dalsi osoba co nemuze mit otres mozku

vencapernik ( 12. července 2017 23:03 )

Blbka, do lesa se bez kompasu neleze.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud