Dva české bikery naháněl na Slovensku medvěd! Otřesný zážitek zachytili na kameru

9. května 2017
19:36

Dva čeští cyklisti na letošní začátek sezóny ve slovenském bike parku jen tak nezapomenou! Během jízdy na kole na ně totiž vyběhl statný medvěd a začal jednoho z nich honit. Vše zachytila kamera na přilbě jednoho z bikerů. 

Alan a jeho kamarád o víkendu vyrazili do oblíbeného Bike Parku v Malinô Brdo u Ružomberka, kde se zrovna na místní nejdelší bike trati zahajovala sezóna. Dva Češi tu ale zažili víc, než měli v plánu. Během jízdy na ně totiž vyběhl medvěd, kterého patrně vyplašili. Za jedním z bikerů chvilku běžel a pak zalezl zpět do lesa.

Video z otřesného zážitku bikeři poskytli zaměstnanci Bike Parku Dušanovi, který ho umístil na internet. "Byl to pro ně velmi silný zážitek. Byli trochu otřeseni, ale dostali se z toho. Pak ještě jezdili celý den, jen se více dívali do lesa než na trasu," řekl TV Markíza se smíchem Dušan.

Dušan cyklisty také pochválil, že po střetnutí s medvědem zastavili. "Dobře, že kluci zastavili, protože kdyby pokračovali, tak by ho dále potkali znovu," dodal.

naidka ( 10. května 2017 09:52 )

Nepovedaj...

pajato73 ( 10. května 2017 09:51 )

jezisi me by aso piclo

naidka ( 10. května 2017 09:49 )

naidka ( 10. května 2017 09:46 )

Osvěžující článek nech žijú slovenské medvedě !

junkiexl ( 10. května 2017 02:34 )

Takze Babisem by opovrhnul ? Tak tam poslem na vylet alespon Zemana. Ostatne, ten meda je tak nastvany kvuli medvidatum?

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud