Komunistu Filipa po infarktu pustili z nemocnice. Uvažuje o závěti

Autor: vei, simao - 
21. února 2020
10:05

Díky včasnému zásahu lékařů se už šéfu KSČM Vojtěchu Filipovi (65) daří lépe. Ve středu totiž prodělal infarkt. V pátek ráno ho z nemocnice pustili a přes Sněmovnu zamířil domů. Blesku mj. řekl, že uvažuje o sepsání závěti.

„Už jsem propuštěn. Děkuji za zájem. Stavím se ve Sněmovně a jedu domů,“ vzkázal v pátek ráno Blesk Zprávám předseda KSČM Vojtěch Filip.

Zda mu dali lékaři nějaké doporučení, neřekl, z jejich dohledu ale jen tak nezmizí. „V dubnu mě čeká kontrola,“ dodal Filip, který skončil v nemocnici ve středu, a nestihl tak složení slibu nového ombudsmana Stanislava Křečka. 

„S panem prezidentem jsem hovořil telefonicky a o můj zdravotní stav se zajímal také pan premiér Babiš i vicepremiér Hamáček,“ řekl předtím Blesku v telefonickém rozhovoru přímo z nemocnice.

Teď prý chce trochu zvolnit. A nevyloučil, že sepíše závěť. „Uvědomil jsem si, že jsem o ničem takovém zatím neuvažoval. To se samozřejmě může změnit,“ dodal Filip.

Video Filip (KSČM) obhájil křeslo předsedy: Mě těžko někdo předělá. Co řekl na projev Zemana? - Jaroslav Šimáček, Aleš Brunclík

sorgedoktor ( 21. února 2020 16:14 )

Ja si taky myslim, ze s tim udavacxstvim tu jsaou ksamdy. Kfdyz se pohyboval ve vyssicxh kruzich, koho by udaval...

8vox8 ( 21. února 2020 16:08 )

..ty se fancku omluv všem, které jsi tady urazil, pošpinil a pomlouval!!! Ty takovému Filipovi nesaháš ani po palec u nohy!!! A moc nevyhrožuj, sám si sáhni do svědomí

sensadrak ( 21. února 2020 10:53 )

Po infarktu ho hned pustili domů . Měl zaražený prdy.

okluznifranta1 ( 21. února 2020 10:46 )

Estébák a profesionální udavač Filip by měl žádat o odpuštění lidi které svým udavačstvím poškodil v akci KONTO a v akci LORA. Mně ať nic neodkazuje. Ještě aby se dal na víru a žádal Krista o odpuštění jako kdysi jakýsi socan, křišťálově čistej Stáník...

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud