Hejtmanka Pokorná Jermanová vypadala k nepoznání. Blesku řekla, co se stalo

Autor: vei, kal - 
14. února 2020
19:35

Místo rovných vlasů bujná a neposedná kštice. Středočeská hejtmanka Jaroslava Pokorná Jermanová (ANO) se v pátek objevila před novináři tak, jak ji za roky strávené v politice poznal asi jen málokdo. Kdo za tím vidí ale radikální změnu image a třeba i předvolební tah, toho prý čeká zklamání. Hejtmanka, která před necelým rokem porodila holčičku Emu, přidala pro Blesk Zprávy stručné vysvětlení.

„Já vás totálně zklamu. To není žádná image, to jsou moje přirozené vlasy, protože jsem včera šla spát s mokrou hlavou a neměla jsem je čas zkrotit,“ uvedla Jaroslava Pokorná Jermanová k tomu, jak ji natočila v pátek například kamera ČT na krajském úřadu Středočeského kraje.

„Jsou to moje přirozené vlasy, když je nechám trošičku bez zkrocení a nestihnu je natáhnout,“ připojila hejtmanka, která setrvala ve vedení kraje i po porodu loni v březnu. A která chce letos na podzim post šéfky Středočeského kraje v dresu hnutí ANO premiéra Andreje Babiše obhájit.

Video Svatba Jaroslavy Jermanové na Konopišti. Pogratulovat přišel i Andrej Babiš - Blesk - Marcel Mihálik, Robert Klejch

Sledujte pořady Blesk Zpráv

Epicentrum S prezidentem v Lánech Ptám se, pane premiére

Redakce Blesk Zpráv pro vás každý týden od pondělí do čtvrtka připravuje pořad Epicentrum s rozhovory na aktuální témata. Kromě toho vám pravidelně přinášíme názory prezidenta Miloše Zeman v pořadu S prezidentem v Lánech a zpovídáme i premiéra Andreje Babiše.

Aktuálně: Koronavirus

Volby 2020 (podzim)

Krajské volby 2020 Senátní volby 2020

amit.monda...@... ( 18. února 2020 10:41 )

Hledáte dívku na jednu noc ve vašem městě? Zdarma horký sex! pojďte a připojte se http­://top­girls­.x251­.best

ANO_nam_bude_lip ( 15. února 2020 23:19 )

Měl by jsi vědět, že nejen já, ale každý, kdo volí ANO nebo ČSSD je de.bil.

mascula ( 15. února 2020 21:30 )

copak debílku, pravda ti nevoní?

ANO_nam_bude_lip ( 15. února 2020 20:23 )

mascula: Ty nejsi málo blbej.

mascula ( 15. února 2020 17:55 )

To odkoukal od synka Mirky Němcové, jejíž spratek používal státní auto pro svoje účely.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud