Klaus zmeškal pohřeb Gotta: Trápí ho bolesti, připravily ho i o velkou radost

Autor: tva - 
18. října 2019
06:25

Miloš Zeman (75) není jediným prezidentem, jehož zdraví je v poslední době sledované ostřeji, než kdy jindy. Zdravotní neduhy dohání také jeho předchůdce ve funkci Václava Klause (78). Ten byl přitom dlouhá léta čilý a zdravý jako rybička. Jenže právě kvůli zdraví musel omezit i svůj milovaný tenis.

Jak informoval deník Aha!, Klaus se kvůli viróze, kterou si přivezl z návštěvy Číny, nemohl minulou sobotu zúčastnit zádušní mše za Karla Gotta (†80). Dvě hodiny v zimě by pro exprezidenta byly údajně příliš rizikové. Smuteční bohoslužby se tak alespoň účastnila bývalá první dáma Livia Klausová (75).

Na Sněžku se musel nechat odvézt

Už v srpnu musel jinak aktivní Klaus na pohyb v neomezené míře kapitulovat. Na nejvyšší českou horu Sněžku ho v rámci tradiční Svatovavřinecké pouti dovezlo auto horské služby.

Video  Václavu Klausovi přišel do deště popřát prezident Miloš Zeman.  - Blesk TV

S poutníky po svých jako obvykle se tak bývalý prezident poprvé nevydal. Důvodem byla bolest jeho druhé kyčle. Kvůli zdraví musel Klaus omezit také svůj milovaný tenis. Nyní si ho dopřává jen s pomocí léků proti bolesti.

Knížák: Je rozhozenej už delší dobu

Na exprezidentův vyšší věk narážel na Klausových narozeninách i jeho přítel a bývalý ředitel Národní galerie Milan Knížák (79). „On potřebuje teď hodně zdraví a sílu, poněvadž je trošku rozhozenej už delší dobu,“ prohlásil na oslavě v červnu. Klaus na své zdraví ale údajně rozhodně dbá.

Bývalá hlava státu pořád cestuje po světě, kde vystupuje na nejrůznějších konferencích. Cestování je často namáhavé a náročné, ale pan Klaus je obecně zdráv a lékaře nijak nepodceňuje,“ uvedl Petr Macinka z Institutu Václava Klause.

Video  Exprezident Klaus promluvil o vyhazovu syna z ODS a tvrdě zkritizoval její vedení.  - Blesk - Karel Kopáč a Vera Renovica

anonym01 ( 18. října 2019 11:23 )

TADY MATE KELLNERA ! JAK SE CHLUBIL U SOUKUPA PAN PREZIDENT ZE PRIVATIZOVAL. TADY JAK TO PROBIHALO! http­://nr1­a.co­m/pri­vati­zace­.htm

anonym01 ( 18. října 2019 11:21 )

A CO SE TYKA BOLESTI? NO UZ TO TAK BYVA U SENIORU. JSEM O 25 LET MLADŠÍ A SEM TAM UZ NECO POBOLIVA TAKY. NEJSEM NEJMLADSI, JSEM NAROZENA DO KOMUNISMU KDE LIDE BYLI MUČENI. LIDE KTERI BYLI TEHDY VE VRCHOLOVYCH FUNKCICH, JSOU PRODEJNÍ. DNES VLASTNI PODNIKY A HYBOU K OBRAZU SVEMU POLITIKOU V NASEM SLAVNYM BABISISTANU. UZ DESET LET! A ZEMAN ZE BANKY PRIVATIZOVAL? NO BRAVO, ZE BY KELLNER SE ZASLOUIL PRACI A UMEM? DNES HLEDA OPORU V SOUCASNYCH ELITACH NA HRADU A VLADE OPORU. TA KOLABORUJE S CIZIMI MOCNOSTMI JAKO CINA DIKY TEMTO PODNIKATELUM JAKO KELLNER A CELY TEN KSČ SPOLEK Z PROGNOSTAKU. PIRATI?

anonym01 ( 18. října 2019 10:47 )

KLAUSOVI NEODPUSTIM LEZ, ALE TA JE VLASTNI PROKREMELSKYM kSČ Z PROGNOSTAKU JAKO ON A DALSI. JEN RIKAM, ZE LEPSI PUSTIT Z VEZENI ZLODEJE NEZ NEKOLIKA XXX VRAHY JAK TO UDELAL ZEMAN S KAJINKEM. KAJINEK NABIZEL MILION TOMU KDO MU DOSVEDCI, ZE NENI VRAHEM. KTERY VYUČENY CHLAPEK JAKO KAJINEK VYLEZE Z KRIMINALU, VYTAHNE Z KAPSY MILION KORUN S VYZVOU, ŽE KDO BUDE SVEDCIT V JEHO PROSPECH, TEN TEN MILION DOSTANE? JE TO VYSMECH SOUČASNYCH RUDYCH MAFIANU KTERI NAM VLADNOU NA HRADE I VLADE. JEDNOHO Z MYCH PSU OTRAVILI MISTNI KSČ /VLASTNICI CHEMICKY PRUMYSL! FENOLEM / ZAKERNE SE SNAZILI I MOJI RODINU OTRAVIT. a je zajimavy, ze mistni vetove se krcili a nic. DOUFAM ZE TO SVINSTVO JEDNOU VYJDE NAJEVO. MUSI, PROTOZE MUZEME BYT POSTIZENI VSICHNI KTERI SE VZEPREME!

havran2 ( 18. října 2019 09:05 )

Za Klause se kradlo nejvíc,a jak skončil tak to pohnojil ještě amnestii ! ! !

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud