Babiš se u nejmilejšího dárku těší i z Moniky. „Je to brutal,“ glosuje svou práci

Autor: bud - 
23. prosince 2018
22:40

Premiér Andrej Babiš (ANO) je nejdůvěryhodnějším parlamentním politikem v Česku, věří mu 38 procent obyvatel. Ukazuje to aspoň aktuální průzkum Centra pro výzkum veřejného mínění (CVVM) - laťku si drží vysoko navzdory kauzám Čapí hnízdo, StB nebo junior. O tom, že ke své osobě poutá řadu příznivců, svědčí i odezvy na jeho sociálních sítích, kde mu stovky až tisíce voličů pravidelně vyjadřují podporu. Nejinak tomu je i pod aktuálním vánočním videem, ve kterém rekapituluje uplynulý rok a sdílí řadu fotek z rodinného soukromí.

„Nejradši jako dárek k Vánocům mám fotky. Album, větší album, poskládané podle toho, jak šel čas. A tak prosím každý rok své děti, aby mi každý rok něco takového vytvořily. Možná proto, že je moc nevidím za rok,“ říká Andrej Babiš ve vánočním videu, které den před Štědrým dnem zveřejnil na sociální síti.

Fotoalbum okamžiků s rodinou

Video je plné fotografií, které mapují uplynulý právě končící rok. Premiér je na něm zachycen při pracovních schůzkách s evropskými politiky i na cestách do krajů se svou vládou. A hodně fotek dává nahlížet také do jeho soukromého rodinného života.

A zatímco informace kolem své první rodiny se snaží premiér upozaďovat - i poté, co se na veřejnosti objevily informace o údajném únosu jeho syna Andreje Babiše mladšího, o své současné manželce Monice a společných dětech hovoří častěji. I na sociálních sítích pravidelně zveřejňuje společné fotky a informoval třeba o tom, že jeho dcera Vivien úspěšně odmaturovala.

Vzpomínkové album Andreje Babiše (ANO) na rok 2018. Zde foto s dcerou.Vzpomínkové album Andreje Babiše (ANO) na rok 2018. Zde foto s dcerou. | Archiv A. Babiše

„Stárnu a rád se dojímám nad tím, kdy jsme byli spolu a kdy nám bylo fajn,“ říká Babiš ve videu. Hovoří také o tom, jak zažívá nepříjemné pocity, když se na sebe ráno dívá do zrcadla a vidí dopady stárnutí.

„Mazec, brutal…“

„Fotky mi připomínají, co jsem prožil já, koho jsem potkal, kde jsem byl a hlavně jak jsem bojoval za naše zájmy ve světě, za Českou republiku. A byl to mazec, byl to brutal, jak jsme makali. Makali jsme sedm dní v týdnu, občas i dvacítku, když jsem byl v Londýně, tak dvacet čtyřku jsme dělali,“ vzpomíná premiér.

Podívejte se v galerii, jaké fotky čekaly v albu na Andreje Babiše:

pavel11 ( 25. prosince 2018 11:34 )

chytrý,pracivitý premier!! žádný feták,netáhlo,udavač křivák,tunelář,kmotr jako závistivá opozice.

jentakjenkobliha ( 25. prosince 2018 09:19 )

magormat: Stará bréco ,jsi opravdu tak blbá, nebo jen navedená ?

tomik007 ( 25. prosince 2018 00:34 )

Vynikajici smysl pro humor !

marmat ( 24. prosince 2018 23:20 )

Sloupec trollů pod námi pečetí zoufalou diagnózu

marmat ( 24. prosince 2018 23:17 )

Huron:To jsou zoufalí trollové...neuměj ani za prachy vyplodit nic, než nadávky...SMUTNÝ ŽIVOT

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud