České MeToo: Nutil politik ženu k orálnímu sexu? Z nátlaku obžalovali radního v Přerově

5. 12. 2018
14:17

Státní zástupkyně obžalovala přerovského radního za ODS Marka Dostála ze sexuálního nátlaku. Trestní oznámení na něj podala jeho bývalá zaměstnankyně. Politik vinu odmítá, opozice však žádá jeho okamžité odstoupení ze všech veřejných funkcí. Dostál je jediným adeptem na šéfa nově vznikající městské společnosti Provoz sportovišť. Její založení má v pátek schválit na mimořádném jednání rada města, informoval o tom dnes Český rozhlas Olomouc.

„Ze své pozice zaměstnavatele vůči poškozené, která u něho pracovala, a byl si přitom vědom její závislosti na příjmu ze zaměstnání v důsledku její tíživé finanční situace, ji ve dvou případech přiměl k orálnímu pohlavnímu styku,“ uvedla státní zástupkyně Šárka Pivodová.

Dostál obžalobu odmítá. „V této fázi řízení se nebudu k celé věci vyjadřovat, neboť chci poskytnout klid orgánům činným v trestním řízení k objektivnímu a spravedlivému posouzení věci,“ řekl Dostál.

Opozice už Dostála vyzvala, aby odstoupil ze všech veřejných funkcí. Podle přerovského primátora Petra Měřínského z hnutí ANO ctí zástupci města presumpci neviny a nemá to tedy nyní žádný vliv na koalici. Tu v Přerově tvoří hnutí ANO, ODS a lidovci spolu s TOP 09. V pětatřicetičlenném zastupitelstvu má těsnou většinu 18 křesel.

tomik007 ( 5. prosince 2018 18:31 )

KULATA HLAVA se prezirala Viagrou

nika70 ( 5. prosince 2018 15:14 )

Jestli ho vytáhl zapařenýho z kalhot a ani ho neumyl, to bych se zblila.

zada ( 5. prosince 2018 15:13 )

.... jo bejvaly časy, a ženský to měly rády..... )))))), dnešní ženský jsou jak necitelný kopyta.... nafoukaný a namyšlený.....přitom je většina z nich ráda ,že si ji chlap vůbec všimne....metoo to je jen pro blbky....

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa