Exministr Chovanec měl bouračku: Skončil v nemocnici! Odnesly to jen plechy, tvrdí

13. 11. 2018
18:07

Bývalý ministr vnitra Milan Chovanec (ČSSD) měl autonehodu. Chybí v Poslanecké sněmovně. Blesk Zprávám řekl, že už je ale v pořádku doma v domácím ošetření. Na nehodu upozornil web Novinky.cz

Milan Chovanec ze zdravotních důvodů,“ omlouval v úterý v Poslanecké sněmovně nepřítomnost bývalého ministra vnitra předseda sněmovny Radek Vondráček (ANO).

Někdejší statutární místopředseda ČSSD Chovanec následně Blesk Zprávám potvrdil, že chybí kvůli následkům po dopravní nehodě. Skončil totiž pod dohledem lékaře a v nemocnici. „Už jsem v domácím ošetření. Odnesly to jen plechy,“ napsal Chovanec Blesk Zprávám v SMS zprávách.

Podle informací redakce Chovanec za nehodu patrně nemohl, na křižovatce podle všeho nedostal přednost zprava. „Stalo se to v neděli, v Plzni,“ dodal bývalý ministr.

Srážka s jelenem

Z politiků měl nedávno nehodu také slovenský premiér Peter Pellegrini – cestou na výjezdní zasedání vlády skočil jeho limuzíně do cesty jelen.

1049an ( 13. listopadu 2018 19:48 )

Přečetl jsem si první větu z nadpisu a šel jsem si nalít Bechera. Pak jsem dočetl druhou půlku a musel jsem si bohužel nalít druhého...

starypes ( 13. listopadu 2018 19:40 )

Škoda těch plechů.

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa