Zemanová si na Hrad vzala tenisky a průsvitnou tuniku. Přijala protějšky velvyslanců

Autor: kal - 
29. 8. 2018
19:10

Na poradě s velvyslanci nechyběla ve středu na Hradě ani první dáma Ivana Zemanová. A zatímco prezident Zeman vysvětloval ambasadorům například důležitost pokračování afghánské mise, letně a sportovně oděná paní Ivana dělala společnost jejich protějškům. Snímky z Hradu sdílel Zemanův mluvčí Jiří Ovčáček a první dámu na nich najdete v bílých kalhotách a teniskách, ke kterým zvolila průsvitnou tuniku s květinovým vzorem.

Ivana Zemanová umí být ostrá žena, která na to má i zbrojní průkaz. Ale ve středu se rozhodla být za květinku, aspoň vzorem své průsvitné tuniky, která poodhalovala černé spodní prádlo.

Video Zemanová exkluzivně: Změnit Miloše? To nejde... Místo dárku jsem mu dala pusu. - Jakub Veinlich, Jan Jedlička
1080p 720p 360p

Se širokým úsměvem, světlým přelivem a bílými kalhotami byla hostitelkou žen a mužů, kteří stojí po boku českých velvyslanců a velvyslankyň. Podívejte se, jak jí to slušelo a jak si vedla v široké konkurenci.

Připomeňme, že Ivana Zemanová se svým manželem Milošem oslavili stříbrnou svatbu, brali se před 25 lety a mají spolu dceru Kateřinu.

Doporučujeme
mandat ( 28. září 2018 14:02 )

Tahala se s nim po revoluci, otehotnela a v podstate ho uhnala s tim, ze bude mit zajisteny a pohodlny zivot.Netusila, ze je to alkoholik a egoisticky clovek.Nezli spolu dost dlouhou dobu, nedala se rozvest,protoze pocutala s dobrym vdovskym duchodem.Uz mela jiny byt i jineho chlapa,kdyz se Zemen stal prezidentem.Tak byla zase povolana,jako manzelka.Vsechno je to divadlo, oni spolu nezili a neziji. Ona je priserne vykrmena,jestli nezhubne,tak brzy praskne.

Qmur ( 30. srpna 2018 17:23 )

Myslím že ten jí sekl nejvíce. To tím že mezi chlapy pookřála!

Qmur ( 30. srpna 2018 16:11 )

Shoda!

Qmur ( 30. srpna 2018 15:56 )

Faktys jsou to štemply!!!! Z dálky dobrý, z dálky.

Qmur ( 30. srpna 2018 15:47 )

Vokazovat mají mladý baby, vokazovat sádlový dudy je jako silikon. Potřebuje zajdu ať omládne!! Když už nehubne pro stát, tak pro lásku. Miloš jí zastoupnce dovolí.

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa