Pátek 19. dubna 2024
Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela
Oblačno, déšť 8°C

Zeman o setkání s rozesmátou Nagyovou. O čem mluvila s prezidentem?

Autor: bru - 
27. srpna 2017
11:23

Prezident Miloš Zeman se před časem setkal na oslavě narozenin exprezidenta Václava Klause s Janou Nečasovou. Manželka expremiéra Nečase seděla s úsměvem na rtech přímo vedle Zemana. A to i přesto, že nebyla kvůli nemoci schopná dorazit k soudu. O čem si povídali?

V pořadu Blesku S prezidentem v Lánech se moderátor David Vaníček ptal prezidenta na okamžik, kdy byl na Klausově oslavě s Nečasovou, dříve Nagyovou, spatřen. Miloš Zeman odmítl, že by na setkání bylo něco kontroverzního. „Pravidelně navštěvuji narozeniny Václava Klause. Vím, že pravidelným účastníkem je i Petr Nečas. Přišli tam oba dva, já jsem se s Janou Nagyovou pozdravil a zase odešel,“ popsal prezident setkání.

Video  Miloš Zeman o setkání s Janou Nagyovou na narozeninách Václava Klause  - Blesk TV
Video se připravuje ...

A co odpověděl Zeman na přímou otázku, o čem s Janou Nečasovou mluvil? „Víte, že ani nevím. Ptal jsem se Petra Nečase, jak se mu vede. Paní Nagyovou jsem v podstatě jen pozdravil,“ doplnil.

Video  O Čapím hnízdě, panácích a burkinách: Celý záznam pořadu S prezidentem v Lánech  - David Vaníček, Vera Renovica, Live Box
Video se připravuje ...

Video  Klaus měl party: Přišel Zeman, Nečasovi, Duka i Forejt  - Lukáš Červený, Jan Jedlička, David Vaníček
Video se připravuje ...

Video  Karolína Peake vzpomíná na krizi Nečasovy vlády: Za co jí vyčinila Nagyová?  - Blesk Zprávy
Video se připravuje ...

ellenic ( 29. srpna 2017 08:25 )

Nepochopím , jak je možné, že nikoho nezajímá, kde bývalá kantýnská, rozvedená, takže jen jeden plat, vzala na zakoupení tří bytů v Praze. To musely být nejspíše hodně velké a mimořádné odměny. No pokud si je přidělovala sama, tak to už se nedivím .

ellenic ( 29. srpna 2017 08:20 )

oprava: Karolina

defakto ( 28. srpna 2017 22:17 )

... Zeman tímto u mně skončil a věřím , že i u mnohých jiných "pitomců" kterým nejde do hlavy , že se prezident republiky nedistancuje od Nečase a jeho ženy , kteří svým chováním poškodili celou naší republiku . Nečasová je stará intrikářka , která se neustále vyhýbá trestnímu stíhání a prezidentovi republiky to vůbec nevadí a klidně s ní sedí za jedním stolem a baví se s ní jako by se nic nestalo . Ve volbách mu to ti jeho "pitomci" všechno spočítají !

ellenic ( 27. srpna 2017 17:22 )

lalia Mně to připadá jako Karlina Peake, Vitásková vypadá jinak, ale nevím. Ono je to jedno, ať si třeba s Nagyovou tráví Vánoce, já ho jsem ho nikdy nevolila a nikdy volit nebudu . Prostě nemůžu a hlavně NECHCI!

lalia ( 27. srpna 2017 13:34 )

Se Zemanem to jde z kopce.Ztrácí hlasy lidí,kteří mají rozum a on je nazývá pitomce.Jak arogantní.Na narozeninách V.Klause se ale sešla partička,viďte?Zeman sedí mezi ženami-Vitáskovou a Nečasovou.Nečas velký kamarád Zemana.Prostě Zeman se rád kamarádičkuje s lidmi trestně stíhanými.Asi nechce být zvolen a vůbec svým jednáním nás všechny zklamal.Dalo by se pokračovat,ale škoda slov.

Zobrazit celou diskusi
Video se připravuje ...
Další videa