Zeman o setkání s rozesmátou Nagyovou. O čem mluvila s prezidentem?

Autor: bru - 
27. srpna 2017
11:23

Prezident Miloš Zeman se před časem setkal na oslavě narozenin exprezidenta Václava Klause s Janou Nečasovou. Manželka expremiéra Nečase seděla s úsměvem na rtech přímo vedle Zemana. A to i přesto, že nebyla kvůli nemoci schopná dorazit k soudu. O čem si povídali?

V pořadu Blesku S prezidentem v Lánech se moderátor David Vaníček ptal prezidenta na okamžik, kdy byl na Klausově oslavě s Nečasovou, dříve Nagyovou, spatřen. Miloš Zeman odmítl, že by na setkání bylo něco kontroverzního. „Pravidelně navštěvuji narozeniny Václava Klause. Vím, že pravidelným účastníkem je i Petr Nečas. Přišli tam oba dva, já jsem se s Janou Nagyovou pozdravil a zase odešel,“ popsal prezident setkání.

Video Miloš Zeman o setkání s Janou Nagyovou na narozeninách Václava Klause - Blesk TV

A co odpověděl Zeman na přímou otázku, o čem s Janou Nečasovou mluvil? „Víte, že ani nevím. Ptal jsem se Petra Nečase, jak se mu vede. Paní Nagyovou jsem v podstatě jen pozdravil,“ doplnil.

Video O Čapím hnízdě, panácích a burkinách: Celý záznam pořadu S prezidentem v Lánech - David Vaníček, Vera Renovica, Live Box

Video Klaus měl party: Přišel Zeman, Nečasovi, Duka i Forejt - Lukáš Červený, Jan Jedlička, David Vaníček

Video Karolína Peake vzpomíná na krizi Nečasovy vlády: Za co jí vyčinila Nagyová? - Blesk Zprávy

ellenic ( 29. srpna 2017 08:25 )

Nepochopím , jak je možné, že nikoho nezajímá, kde bývalá kantýnská, rozvedená, takže jen jeden plat, vzala na zakoupení tří bytů v Praze. To musely být nejspíše hodně velké a mimořádné odměny. No pokud si je přidělovala sama, tak to už se nedivím .

ellenic ( 29. srpna 2017 08:20 )

oprava: Karolina

defakto ( 28. srpna 2017 22:17 )

... Zeman tímto u mně skončil a věřím , že i u mnohých jiných "pitomců" kterým nejde do hlavy , že se prezident republiky nedistancuje od Nečase a jeho ženy , kteří svým chováním poškodili celou naší republiku . Nečasová je stará intrikářka , která se neustále vyhýbá trestnímu stíhání a prezidentovi republiky to vůbec nevadí a klidně s ní sedí za jedním stolem a baví se s ní jako by se nic nestalo . Ve volbách mu to ti jeho "pitomci" všechno spočítají !

tomik007 ( 27. srpna 2017 18:25 )

TAHLE PARTICKA by se mela ukazovat v okynkach staromestskeho orloje - at ma lid aspon nejakou srandu

ellenic ( 27. srpna 2017 17:22 )

lalia Mně to připadá jako Karlina Peake, Vitásková vypadá jinak, ale nevím. Ono je to jedno, ať si třeba s Nagyovou tráví Vánoce, já ho jsem ho nikdy nevolila a nikdy volit nebudu . Prostě nemůžu a hlavně NECHCI!

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud