Sobota 1. dubna 2023
Svátek slaví Hugo, zítra Erika
Zataženo, déšť 13°C

Černochová a Udženija v róbách první republiky. Političky pózovaly pro charitu

Autor: val - 
23. prosince 2016
08:20

Takto je lidé zatím nejspíš neznají. Političky ODS vídáme většinou ve formálních šatech nebo kostýmu, při focení charitativního kalendáře se ale proměnily v dámy z první republiky. Posuďte sami, jak to „sekne“ 1. místopředsedkyni strany Alexandře Udženiji, poslankyni Janě Černochové i dalším ženám v řadách občanských demokratů.

Do projektu, který iniciovala místostarostka Prahy 3 Lucie Vítkovská, se zapojila kromě Udženiji a Černochové například i bývalá starostka Prahy 6 Marie Kousalíková. Hlavním posláním kalendáře je finanční podpora Ústavu radiační onkologie Fakultní nemocnice Bulovka v Praze.

Video  Političky ODS nafotily kalendář.  - ODS
Video se připravuje ...

„Mým cílem bylo v předvánočním období udělat nějaký dobrý skutek, který by pomohl lidem, kteří to skutečně potřebují. Když jsem přemýšlela, co by to mohlo být, napadl mě charitativní kalendář. S touto myšlenkou jsem oslovila zajímavé ženy z pražské ODS, které jsou nebo byly na zajímavých pozicích v politice. Nápad se líbil, a tak jsem akci spustila,“ zmínila Vítkovská.

„Jejím výsledkem je hezký kalendář plný krásných a šmrncovních dam v prvorepublikových kostýmech, jehož zakoupením navíc pomůžete onkologickým pacientům v Nemocnici Na Bulovce,“ dodala místostarostka Prahy 3.

Tyto političky jsou součástí charitativního kalendáře. Tyto političky jsou součástí charitativního kalendáře. | ODS

Kalendář lze objednat na adrese kalendarods@gmail.com. Výtěžek z prodeje kalendáře bude předán v průběhu ledna příštího roku Ústavu radiační onkologie Nemocnice Na Bulovce.

Podívejte se, jak focení dopadlo:

..krakonos500 ( 27. prosince 2016 19:43 )

Stará zinduly mu nemohla nasadit parohy, protože je tak šeredná, že se nehodí ani na sex po telefonu a tak blbá, že zabloudila v telefonní budce.

..krakonos500 ( 27. prosince 2016 19:16 )

Levicoví oplzláci do boje!

velka_0 ( 23. prosince 2016 16:27 )

Černochová a její tzv. údajný poskok Udženija sedí na 4 židlích : obě na ÚMČ Praha 2 a obě na MHMP. Chceme jim my, občané, platit statisíce na mzdách z našich daní ?

Hunt ( 23. prosince 2016 14:02 )

informatik:

belcev ( 23. prosince 2016 09:59 )

Stacilo se podivat a jdu blejt

Zobrazit celou diskusi
Video se připravuje ...
Další videa