Zemanová uspořádala klání pistolnic. Na tankodromu pálily Šlechtová i Černochová

Autor: val - 
13. 9. 2016
14:00

První dáma Ivana Zemanová se zhlédla v militaristických aktivitách. Na oficiálních fotkách je už několik měsíců vidět zejména v maskáčích a se zbraní. Doplňuje tak rétoriku svého manžela, prezidenta Miloše Zemana, který občany nabádá, aby se ozbrojovali. Nejnověji Zemanová uspořádala souboj střelkyň v Milovicích.

Zemanová s vojenským zátiším už je skoro stejné klišé jako Zeman v průmyslových závodech nebo na obecních náměstích. Veřejnosti takto zřejmě tlumočí manželův vzkaz občanům, že je třeba se ozbrojovat.

Naposledy se nechala zvěčnit na tankodromu v Milovicích, kde uspořádala soutěž ve střelbě pro ženy. „Moje paní včera odpoledne uspořádala na tankodromu v Milovicích střeleckou soutěž s názvem ‚Bezpečí v rukách žen‘ s cílem podpořit ženy v armádě i v ostatních bezpečnostních složkách státu,“ uvádí se k tomu na oficiálních facebookových stránkách prezidenta republiky. Vítězky získaly medaile a pamětní listy.

Podívejte se, co o ozbrojování a revolveru své manželky řekl prezident Miloš Zeman:

Video Zemanová si pořídila revolver, řekl prezident. Zeman spoléhá na ochranku. - redakce Blesk

Mezi střelkyněmi na fotografii nechybí ministryně pro místní rozvoj Karla Šlechtová (za ANO), o které Zeman nedávno prohlásil, že je jeho nejoblíbenější ministryní, či místopředsedkyně ODS Alexandra Udženija a poslankyně za tuto stranu Jana Černochová, která se rovněž dlouhodobě angažuje v oblasti armády a zúčastňuje se cvičení.

První dáma Ivana Zemanová už obléká téměř výhradně maskáčovou:

Pohřeb Karla Gotta

Parte Děti Karla Gota Rozloučení na Žofíně Záznam zádušní mše Hosté na zádušní mši O životě Karla Gotta Dědictví Bertramka

Hrob

Celé Česko truchlí. Zemřel Karel Gott, držitel čtyř desítek Zlatých slavíků. Jen málokterý umělec za sebou zanechá tolik děl, jako zesnulý zpěvák. Připomeňte si Mistrův život.

Vše o Karlovi Gottovi čtěte ZDE

y1xcvbnm ( 13. září 2016 18:05 )

Paní Zemanová má nějak hodně blízko k vojákům.Je fakt že maskáče jí sluší nejvíc.

balika ( 13. září 2016 17:41 )

Znalec islámu Ali Sina říká, že imigrace je pro muslimy prvním krokem k dobytí území. Přicházejí jako uprchlíci a požadují, abys změnil svůj způsob života a aby ses jim přizpůsobil. Jejich požadavky se časem obrátí v násilí a postupně ztratíš všechnu svou svobodu. Staneš se druhořadým občanem ve své vlastní zemi. Muslimové nechtějí, abys přestoupil na islám. Oni chtějí být tvými pány. Chtějí, abys pro ně pracoval a živil je zadarmo. Zabijí tě pouze v případě, pokud odmítneš pro ně otročit a přestaneš platit džizju. Vy jste jako ten, co padá z 10 patra a ve 2 patří říká, že je to zatím dobré.

pavel981 ( 13. září 2016 17:38 )

Zemanová, Sobotko, "Vrchní" a spol, "až to sem přijde" tak - . - . - . - HEZKY SEŘADIT DO PRVNÍ LAJNY, naivnímu lidu příkladem Vy to dle výcviku, keců, slibů a jednoduchosti DOKÁŽETE !!! Nebo né?

balika ( 13. září 2016 17:23 )

Tak to určitě, protože když machometána zastřelí ženská, tak se nedostane do aláhova nebe. Proto také Izrael na ně na Golanech nasadil ženy a musulmani prchli bez boje.

tomik007 ( 13. září 2016 16:40 )

ANO - tohle az uvidej musulmani - tak se zoufalymi vykriky NAZDAR NAZDAR! uprchnou z bojiste

Zobrazit celou diskusi
Další videa