Zemanová u pilotů v Čáslavi: Otevírala první vojenskou školku

Autor: jad - 
2. května 2016
19:42

Oblékla maskáče, vlasy sepnula dozadu a vyrazila mezi piloty. Ivana Zemanová navštívila včera vojenskou leteckou základnu v Čáslavi. „Jsou to borci,“ nešetřila chválou na adresu pilotů.

Při pohledu na stíhačku SAAB JAS 39 Gripen byla manželka prezidenta jako u vytržení. „Mám z nich obrovský respekt. A nejen z těch strojů. Smekám před piloty i konstruktéry,“ řekla Zemanová Blesku.

Video První dáma Ivana Zemanová ve vojenské školce v Čáslavi - Jan Doležal

Ještě předtím ale přímo v areálu letiště přestřihla pásku první vojenské školky v Česku. Sláva to byla dvojnásobná, protože se tam zrovna v pondělí konaly i jedny narozeniny.

Dvouletý Vítek dostal od »tety Ivanky« dort. Oslavenec na něj upřeně zíral a hned se sápal po šlehačce. „První dáma dobrý, ale dort je dort,“ jako by říkal.

„Vaříme jen v sebeobraně,“ smála se jedna z žen v uniformě. A jak to má manželka hlavy státu? „Samozřejmě vařím a myslím, že vůbec ne špatně,“ pochlubila se. „Nejradši mám ale jídla, která vařit nemusím,“ dodala se smíchem.

Sledujte pořady Blesk Zpráv

Epicentrum S prezidentem v Lánech Ptám se, pane premiére

Redakce Blesk Zpráv pro vás každý týden od pondělí do čtvrtka připravuje pořad Epicentrum s rozhovory na aktuální témata. Kromě toho vám pravidelně přinášíme názory prezidenta Miloše Zeman v pořadu S prezidentem v Lánech a zpovídáme i premiéra Andreje Babiše.

dzery ( 3. května 2016 12:30 )

A kde má medaily??

sendrasak ( 3. května 2016 10:11 )

Říkal, že si dá pauzu a bude se věnovat svému koníčku.

tgbg ( 3. května 2016 07:30 )

Kde má toho věčně nadraného hradního chrchlu???

sendrasak ( 3. května 2016 07:20 )

Obtloustlá panička, která na sebe nedbá.

andorea ( 2. května 2016 20:53 )

Tahle první dáma je aspoň sympatická.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud