Nejmladší „afroradní“ má konkurenci? ODS vysílá mladičkého maturanta do voleb

Autor: bud - 
5. 8. 2016
13:28

Miluje přírodu, zvířata a Česko. Nemá rád Andreje Babiše (ANO). Mladý politik a čerstvý maturant Libor Marčan míří v barvách ODS do krajských voleb a chce uspět. Dosavadní miláček sociálních sítí Dominik Feri (TOP09) tak bude muset čelit nové mladé konkurenci.

Pochází z Prostějova, letos odmaturoval na gymnáziu a chce studovat na vysoké škole biologii. Miluje ryby, hady, ještěrky a rád jezdí do přírody na výlety. A v politice by se chtěl věnovat třeba životnímu prostředí. To je ve zkratce medailonek Libora Marčana (20), jednoho z nejmladších kandidátů blížících se krajských voleb.

„Díky ODS se máme krásně!“

„Keců o tom, jak je tu všechno špatně, stačilo. Žijeme v krásné a prosperující zemi, na čemž má největší zásluhu právě ODS, která stála u zrodu naší současné České republiky. Jsem rád, že letos mohu poprvé dres své strany nasadit do volebního klání,“ říká Libor ke své účasti ve volbách. Strana ODS, do které vstoupil před dvěma lety, ho nasadila na kandidátku v Olomouckém kraji.

Libor je milovníkem přírody a zvířat.Libor je milovníkem přírody a zvířat. | Facebook/Archiv CNC

Jeho nadšené pravicové přesvědčení by mu mohl závidět i Dominik Feri (20), který se jako mladík dostal do vedení města Teplice. Že by mu na Moravě rostla nová politická konkurence?

Příroda, odhodlání a rozum

Svou kandidaturu myslí Libor velmi vážně a všechny problémy chce prý řešit zdravým rozumem. „S odhodláním a zdravým rozumem se chci zapojit zejména do řešení záležitostí, které se týkají životního prostředí a školství. Chci se podílet na utváření prostoru, ve kterém prožiji zbytek života,“ prohlašuje mladý politik, který na svém profilu na Facebooku často útočí třeba na Andreje Babiše (ANO).

Ve svých prohlášeních se nebojí ani drsnějšího slovníku, Babiše například označil za „chudáka“, ministryni práce a sociálních věcí Michaelu Marksovou (ČSSD) zase za „soudružku“.

Sledujte pořady Blesk Zpráv

Epicentrum S prezidentem v Lánech Ptám se, pane premiére

Redakce Blesk Zpráv pro vás každý týden od pondělí do čtvrtka připravuje pořad Epicentrum s rozhovory na aktuální témata. Kromě toho vám pravidelně přinášíme názory prezidenta Miloše Zeman v pořadu S prezidentem v Lánech a zpovídáme i premiéra Andreje Babiše.

salto ( 8. srpna 2016 09:53 )

To je špatně, ale opravdu špatně položená otázka

hejhej ( 6. srpna 2016 08:35 )

mirkazam: Budoucí politický žvanil jako je M.Benda a Sobotka , kteří od opuštění školních lavic sedí v parlamentu jako žáby na prameni a nemají ponětí, co je práce.

flesch2z ( 5. srpna 2016 19:07 )

Každý jiný Čech bude lepší než tohle sluníčkářský koště.

tomik007 ( 5. srpna 2016 18:48 )

Ty uz nezachrani ani SVECENA VODA

mirkazam ( 5. srpna 2016 18:02 )

Chlapečkovi se asi nechce pracovat,tak politika je nejlepší varianta....

Zobrazit celou diskusi
Další videa