Přibuzný muže, který podvedl Ransdorfa: Obral i mě, vzal bych na něj vidle

Autor: Jitka Pecharová, vr - 
15. 12. 2015
05:00

Ten parchant! Vzal bych na něj vidle! Tak se na Rychnovsku mluví o Vladimíru Huňkovi (46). Muž, který stojí za švýcarským skandálem europoslance Miloslava Ransdorfa (61, KSČM), tam totiž dluží peníze i vlastním příbuzným.

V Česticích žili jeho rodiče Vladimír a Helena, kteří už jsou dnes po smrti. Pořád zde ale pobývá další příbuzný – bratranec Huňkova otce – který nechtěl zveřejňovat své jméno.

Měl však toho dost na srdci: „Kdyby se tu (Huněk – pozn. red.) ukázal, tak bych na něj asi vzal vidle. Nechci ho už vidět. Dluží mi devět tisíc. Ten parchant,“ spustil po dotazu Blesku.

Peníze neviděl už roky. Dlužit pro Huňka nepředstavuje problém: Je na něho vedeno 14 exekucí za celkově 2,2 milionu korun. Tentýž muž také potvrdil, že příbuzenský vztah mezi Huňkem a vyznamenanou odbojářkou, která před režimem uprchla do Švýcarska, Helenou Huňkovou-Husákovou, není výmysl.

Právě na její údajnou závěť výtečník »lovil« své oběti. Příběh o 9,5 miliardy korun ale byl výmysl. „Veškeré dědictví, které bylo po Heleně, nevlastní sestře táty toho podvodníka, dostal její vlastní bratr Pavel Huněk, který už také umřel. Miliardy nemohla v životě nikdy mít,“ tvrdí příbuzný.

Vše vysvětlím! Těmito řečmi chlácholí Huněk novináře od pátku. „Dnes se vám ozve s informacemi můj právník,“ tvrdil v pondělí. Jméno právníka či čas telefonátu neprozradil. Poté nám jeho přítel do telefonu tvrdil, že je Huněk v nemocnici.

V té byl podle místních nedávno kvůli zraněné ruce; Ransdorf dokonce prohlásil, že se muž kdysi pokusil o sebevraždu. Doma v Libomyšli, kde má pronajatou vilku, v níž bydlí s přítelkyní, v tu chvíli rozhodně nebyl.

V pondělí odpoledne tam neparkoval ani jeden vůz z jeho půlmilionového autoparku. Zmizel také přívěs na koně stejně jako boty, které ještě v pátek ležely přede dveřmi…

Pohřeb Karla Gotta

Parte Děti Karla Gota Rozloučení na Žofíně Záznam zádušní mše Hosté na zádušní mši O životě Karla Gotta Dědictví Bertramka

Hrob

Celé Česko truchlí. Zemřel Karel Gott, držitel čtyř desítek Zlatých slavíků. Jen málokterý umělec za sebou zanechá tolik děl, jako zesnulý zpěvák. Připomeňte si Mistrův život.

Vše o Karlovi Gottovi čtěte ZDE

Misicka ( 29. ledna 2016 23:14 )

Pro donaf: Pravda to je ..... ale dědictví ne po mámě ( Heleně ), ale nevlastní sestře jeho otce, též Vladimíra ( tedy tetě Heleně ) "shrábnul" tety Heleny vlastní bratr Pavel ... ta rodina byla vzdělaná, spořádaná, bohužel s V.H. problémy od mala, hned mi bylo jasné o koho se jedná

donaf ( 15. prosince 2015 19:01 )

Pokud je to pravda, tak v té rodině bude víc hamižníků, když jeho dědictví po mámě shrábnul její brácha.

tomik007 ( 15. prosince 2015 16:58 )

Hunku naloz si teho Ransdorfa do privesu a muzete zas objizdet banky.

balika ( 15. prosince 2015 12:27 )

repoles nech toho

balika ( 15. prosince 2015 12:19 )

Jsem Blesku Tvá věrná kráva!

Zobrazit celou diskusi
Další videa