Hradní PF: Šťastný nový rok přeje Masaryk, tedy vlastně Zeman

Autor: vr - 
11. prosince 2015
18:51

Hradní „péefka“ jsou tradiční záležitostí. Zpravidla je zdobí akvarel budovy Hradu, loni to byla soška českého lva. Tentokrát ale z obálky od prezidenta Miloše Zemana (71) vyndají šťastlivci kukuč zcela jiné hlavy státu.

„Pro účely PF vznikla speciální fotografie, kdy byl do Erbovní síně přenesen portrét prvního československého prezidenta Tomáše Garrigua Masaryka z pracovny pana prezidenta,“ informoval Blesk hradní mluvčí Jiří Ovčáček.

Vánoční přání, které rozešle prezident Zeman.Vánoční přání, které rozešle prezident Zeman. | KPR
Zároveň odmítl nařčení, že je přání kvůli Masarykově podobizně matoucí. Připustil však, že z něho bude Zemana bolet ruka. Přáníček totiž bude muset podepsat zhruba 2500.

Že má Miloš Zeman Masaryka rád, víme už dlouho. Dokazuje to i jeho selfie hit:

Zdeněk Škromach, Miloš Zeman a T. G. Masaryk na společném selfieZdeněk Škromach, Miloš Zeman a T. G. Masaryk na společném selfie | Facebook

Sledujte pořady Blesk Zpráv

Epicentrum S prezidentem v Lánech Ptám se, pane premiére

Redakce Blesk Zpráv pro vás každý týden od pondělí do čtvrtka připravuje pořad Epicentrum s rozhovory na aktuální témata. Kromě toho vám pravidelně přinášíme názory prezidenta Miloše Zeman v pořadu S prezidentem v Lánech a zpovídáme i premiéra Andreje Babiše.

spitfire68 ( 12. prosince 2015 17:06 )

Nech si to na Silvestra krasavče, tam budeš mít větší uspěch. Rusko má sice ohromné nerostné bohatství, ale ruský mužík nic než rabovat neumí. A USA nikoho tankama neokupuje a ani nemusí, o ruský blahobyt nikdo ty seladone nestojí.

oldedek ( 12. prosince 2015 12:04 )

Vy jste si asi nevšiml, že migranty, zloděje, politiky jako je Kalousek, aj.aj., až na pár bláznů tu nechceme všichni, stejně jako vy - nó a Zeman to po nás jen a jen opakuje, protože to rádi slyšíte ... Ale neudělá nic, nic, protože ve světě ho nikdo nevnímá a dělají si z něj jen srandu - nemá ani ve světě kamarády s kterými by mohl společně něco udělat - dělají si zně jen srandu, srandu ...

oldedek ( 12. prosince 2015 11:57 )

Ze selfie na mě fakt doopravdy čumí dvě rozežraný prasata - to muselo bejt vovaru než si vymakali takovej státnickej kukuč....

vi3ol ( 12. prosince 2015 11:35 )

Tak..na věčném..jak to sám přeje lidem, které nenávidí!..

dzery ( 12. prosince 2015 10:53 )

Ty vepřevý ksichty pod p.Masarykem to je tedy síla.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud