Osamocený Paroubkův kmotr se ve Varech zabavil! Stačila mu sklenička

Autor: Eva Pospíšilová - 
6. 7. 2015
16:27

Bývaly doby, kdy po kolonádě korzoval s někdejším premiérem Jiřím Paroubkem. Letos ale zůstal kmotr jeho dcery Margarity Petr Benda na kolonádě osamocen. Jen se skleničkou v ruce.

Pil, pil a pil… Tak by se dal popsat den Petra Bendy na filmovém festivalu ve Varech. V jedné z restaurací na kolonádě se napřed v parném odpoledni bavil s přáteli - Paroubek mezi nimi ale nebyl. S přibývajícími hodinami zůstal u stolu sedět sám.

Petr Benda na filmovém festivaluPetr Benda na filmovém festivalu | Blesk/Ladislav Krivan

Ani to ovšem Bendu nepřimělo k odchodu. Jen změnil stůl, aby se i ostatní přicházející hosté mohli v klidu najíst při pohledu na řeku.

Benda se v restauraci zdržel až do zhruba desáté hodiny večerní. Víno v tu dobu už střídal s vodou a z jeho smíchu a hovoru s personálem bylo znát, že už je mu víc než jedno, že ho všichni opustili a zůstala mu jen sklenička.

Pohřeb Karla Gotta

Parte Děti Karla Gota Rozloučení na Žofíně Záznam zádušní mše Hosté na zádušní mši O životě Karla Gotta Dědictví Bertramka

Hrob

Celé Česko truchlí. Zemřel Karel Gott, držitel čtyř desítek Zlatých slavíků. Jen málokterý umělec za sebou zanechá tolik děl, jako zesnulý zpěvák. Připomeňte si Mistrův život.

Vše o Karlovi Gottovi čtěte ZDE

tomik007 ( 6. července 2015 17:03 )

 A co starej KOCKA - ten ve Varech letos chybel?

zkratik ( 6. července 2015 16:54 )

nehce=nechce

zkratik ( 6. července 2015 16:52 )

no vida,diskuze,ale zrovna tady se mi diskutovat nehce,lákala mě reakce na "Vlastičku" co dělá krawu

Zobrazit celou diskusi
Další videa