Dcera expremiéra Grosse exkluzivně: Zamilovala jsem se! Poprvé promluvila po smrti tatínka

Autor: shp - 
2. června 2015
05:03

V jejím srdci je smutek i radost! Denise Grossové (17), starší dceři nedávno zesnulého expremiéra Stanislava Grosse (†45), pomáhá překonat těžké období její první velká láska! Mladá dívka se totiž zamilovala.

Denisa se souhlasem maminky Šárky Grossové poprvé po tragické smrti tatínka promluvila s Bleskem. Prozradila, jak to s její první velkou láskou ve skutečnosti je i kde ji poznala. Seznámilo je divadlo, ve kterém Denisa hraje.

S Robinem jsme se potkali v divadle. Hrajeme spolu už ve třetím muzikálu, ale dlouho jsme byli jen kamarádi. To, že k sobě cítíme něco víc, jsme si řekli teprve nedávno,“ řekla Denisa, která divadlem žije.

Muzikálového herce Robina Puškáše (26) Šárka dobře zná a dceři ho schvaluje. Mladík jí totiž byl velkou oporou po smrti tatínka, který podlehl zákeřné chorobě. Denise pomohl přečkat to nejtěžší období v životě.

V tom, že byl velkou oporou, má jasno i Denisa. „To rozhodně byl. Udržoval mě stále v dobré náladě a snažil se mě vždycky potěšit nějakým překvapením,“ řekla Blesku. Tatínek by byl z hrdliček jistě šťastný.

217radi ( 20. září 2015 18:23 )

Tak ji nechte na pokoji! Přeji ji krásnou první lásku! Zasloužila si ji jako každy z nas!!!🍀👍

lalia ( 3. června 2015 14:50 )

Dejte už pokoj zemřelému Standovi.O mrtvých jen dobře.Raděj se strefujte do živých mega zlodějů ,kteří si užívají a smějí se nám do ksichtu.Standa vyhrál na burze a jestli si pomoh ,tak je to setina toho co dnes víme o zlodějích z ODS a TOP 09 a Ráthovi a jeho partě.

lalia ( 3. června 2015 14:47 )

První láska,to je nádhera ! Přejte jí to ze srdce vy zatrpklí a zlí lidé.Já ji to přeji,aby si to užila a krásně !

magorwilly ( 3. června 2015 10:59 )

 Čekám na článek kdy si malá Křišťálovka poprvý vrzne

byvalyvoliccssd4 ( 3. června 2015 07:46 )

Kamarádka Šárky bordelmamá barková by je mohla zaměstnat. Oba. Sedmnáctky jsou v bordelech žádané a pro majitele výnosné.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud