Manžele Kottovy poslal rozsudek za mříže, ale… Ještě jsou na koni!

Autor: Eva Pospíšilová - 
12. 4. 2015
20:29

Nejkrásnější pohled na svět je z koňského hřbetu, nejhorší skrze mříže… Podle tohoto moudra se zařídili manželé Kottovi. Protože mají na krku rozsudek 7,5 roku v base, vyjíždějí téměř denně na koníčky.

Reportéři Blesku zastihli Kateřinu Kottovou (44, dřív Pancovou) zrovna ve chvíli, kdy si ji její manžel Petr Kott (52, exposlanec ODS) přivezl z nedalekých stájí. Před jejich luxusní vilou, v jejímž sklepě se našlo přes 30 milionů korun, zastavuje stříbrná honda. Kateřina Kottová otvírá bránu. Na nohou má jezdecké holenní návleky. Takový obrázek se teď v Rudné u Prahy opakuje prakticky den co den: Kottovi si asi ještě chtějí co nejvíc užít Káji a Sokola, svých milovaných koní.

Není totiž vyloučeno, že se s nimi budou muset nadlouho (nebo nadobro) rozloučit. A musí spoléhat na jiného Sokola, tentokrát jednoho z nejdražších advokátů v zemi, aby v předpokládaném pokračování procesu soudci ještě nepřitvrdili. Státní zástupce totiž pro Kottovy žádal majetkový »trest smrti« – tedy propadnutí všeho, včetně vil i koní.

Video Rozsudky v kauze Rath: Kottovi jsou vinni! Dostali 7,5 roku! - Petr Soukup

Pohřeb Karla Gotta

Parte Děti Karla Gota Rozloučení na Žofíně Záznam zádušní mše Hosté na zádušní mši O životě Karla Gotta Dědictví Bertramka

Hrob

Celé Česko truchlí. Zemřel Karel Gott, držitel čtyř desítek Zlatých slavíků. Jen málokterý umělec za sebou zanechá tolik děl, jako zesnulý zpěvák. Připomeňte si Mistrův život.

Vše o Karlovi Gottovi čtěte ZDE

6010 ( 13. dubna 2015 07:44 )

Na co si ti Kottovi hrají? Na novodobou šlechtu? Vždyť jsou to normální zloději.

tomik007 ( 12. dubna 2015 21:43 )

 To ze si ti Ko kotovi pojmenovali kone SOKOL - moc chytre tedy nevyresili. Myslim ze jim to ten starej ptak drtek osladi

Zobrazit celou diskusi
Další videa