Petra Paroubková o krvácení do mozku: Trnula mi šíje, volala jsem záchranku!

Autor: Vera Renovica - 
16. února 2015
05:00

Šla s dcerou navštívit manžela a zkolabovala! Petra Paroubková (41), manželka expremiéra Jiřího Paroubka (62), Blesku v exkluzivním rozhovoru, který poskytla z jednotky intenzivní péče, popsala, co přesně se jí stalo.

Paroubková Blesku potvrdila slova svého manžela, že už se cítí výrazně lépe, ale má řadu omezení. „Hýbu se normálně, mluvím normálně, jen jsem unavená. Zatím mi zakázali vstávat a chodit, byla za mnou rehabilitační sestra a aspoň mi dovolila chvilkami sedět. Snažím se ale co nejvíce spát a odpočívat, protože mi ve vlnách chodí bolesti i nevolnosti. Nicméně lékaři jsou optimističtí a s nimi i já," vysvětlila.

Lékaři jí diagnostikovali krvácení do mozkové pleny, ke kterému většinou dochází po úrazech hlavy. Petra ale žádný neprodělala. „Přišla jsem za Jirkou do kanceláře s malou a najednou se mi udělalo strašně zle. Začala mi dokonce trnout šíje. Protože netrpím na bolesti hlavy a nikdy se mi nic podobného nestalo, nechala jsem si hned zavolat záchranku,“ popsala dramatické okamžiky.

Jaká je její prognóza a proč má starost o svou dceru? Celý rozhovor s Petrou Paroubkovou čtěte v pondělním tištěném Blesku.

 

Video Zprávy: Paroubková o kolapsu a krvácení do mozku! A žaloba na Norsko kvůli dětem! - Blesk TV

rhapsody ( 29. ledna 2016 21:38 )

At nekeca, nechala si prisit ty priserny usiska, co po ni zdedila ta mala a bude neco kvakosit. Jen nechtela, aby ji nekde na plastice vymakli novinari, to je cely.

va45 ( 16. února 2015 19:30 )

To jsou zase keci protože je to pani Paroubková.Přeji rychlé uzdravení a hodně zdraví. Už k vůli její malé dcerce.Ta mámu potřebuje nejvíce. Když Havel marodil tak národ šílel.

tomik007 ( 16. února 2015 17:30 )

 Ruku na srdce - koho by z tech kecu neyeblo ???

tlamovka ( 16. února 2015 14:58 )

souhlas,jenže se nehodí o tom psát,protože antikoncepci slopou u nás ženy hromadně a farmaceutický průmysl toho chrlí denně mraky a stále nové preparáty!

tlamovka ( 16. února 2015 14:55 )

dělá to antikoncepce! některé mladé ženy dostanou plicní embolii,nebo mozkovou mrtvici,není tedy vyjímka!

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud