Úterý 21. května 2024
Svátek slaví Monika, zítra Emil
Polojasno, bouřka 23°C
Nejčtenější
na Blesk.cz

Monika Babišová o manželovi: Šetřivý? To je urážka

Autor: dce - 
19. ledna 2015
14:52

I někdo takový jako Andrej Babiš je jen obyčejný člověk – trápí ho problémy v práci, doma tráví málo času a rozmazluje své děti. Jeho manželka Monika toho o něm i o sobě prozradila víc než dost.

Příběh Moniky Babišové zní jako klasická hollywoodská romantika – mladá sekretářka se seznámí s bohatým šéfem, zamilují se a žijí štastně až do smrti. A ačkoliv je Monika spokojená, realita není tak růžová. Intimní detaily svého manželství prozradila v rozhovoru pro server Novinky.cz. 

Monika věří, že do života jí Andreje přihrál osud. „Nemůžu říct, že bych z něj padla na zadek. Ale je to pěkný chlap, měl charisma a byl mi sympatický,“ prozradila Monika. A aby další velké události jako tahle nebyly překvapením, chodí Monika ke kartářkám.Byla jsem u takových, co se netrefily, ale mám dvě, ke kterým chodím, protože jim to vychází,“ prohlásila. A co Andrej? „Ne že by tomu stoprocentně věřil, ale poslechne si to,“ dodala.

Monika také vysvětlovala, jak to chodí u nich doma. Se svým manželem tráví málo času, v poslední době ještě méně než kdysi. Na takový život si už ale zvykla. „Kdyby nám zničehonic věnoval víc času, bylo by to možná těžké. Když má někdy tendence začít organizovat rodinu, vzniká chaos, protože my už máme své zajeté koleje,“ uvedla  Monika.

A je muž, který utahuje kohoutky státu, stejně šetřivý i doma? „Šetřivý, to zní spíš pejorativně. On šetřivý je, ale není skrblík. A já myslím, že to je přirozené, každý se doma snaží hospodařit co nejlépe s tím, co má,“ řekla v rozhovoru.

„Jako premiéra si ho představit dovedu,“ uvedla Monika, po prezidentském křesle podle ní Babiš netouží. Tak jako tak by ho ale asi radši měla více doma. „Na cvičení taky nemá čas. Nedávno jsme řešili, že teď jí víc než dřív, protože pořád musí sedět na vládě. A přibral, chudák. To je opravdu oběť a v jeho případě obzvlášť, protože dřív si přivstal i v pět, aby mohl ráno hodinu cvičit, což teď nejde,“ vysvětlila Monika. Navíc jí manžel slíbil, že se vše změní. S tím premiérským křeslem se to ale bude měnit jen těžko. 

lydyna ( 19. ledna 2015 21:27 )

není to zákonitá manželka.

klidek.jmenome ( 19. ledna 2015 20:52 )

Hotovo, tak zatím ,... vyp.

krdasseneda ( 19. ledna 2015 20:47 )

došla,piš vysvětluj

klidek.jmenome ( 19. ledna 2015 20:42 )

máš v kavárně zprávu, došla?

krdasseneda ( 19. ledna 2015 20:40 )

tak se nestyď a raď

Zobrazit celou diskusi
Video se připravuje ...
Další videa