Zeman v exkluzivním průzkumu: Rozděluje národ! A zdravotně na to nemá, vzkazuje třetina lidí

Autor: Jiří Fabián, mim - 
22. 11. 2014
05:00

Ku*da a zlehčování policejní brutality 17. listopadu 1989 Miloši Zemanovi (70) u lidí neprošly. Těsná většina v průzkumu agentury SANEP pro Blesk chce, aby se veřejně omluvil!

Pozoruhodné v této souvislosti je, že občanům vadí více vulgarity z úst hlavy státu než zkreslování historie: objektivně bylo při studentské demonstraci zraněno 568 lidí. Čtyřicet z nich mělo trvalé následky…

Červená karta Zemanovi:

Video Miloše do koše, křičela proti Zemanovi zaplněná Národní třída! - Jan Jedlička, Tomáš Polák, foto: ČTK

Z výsledků průzkumu je zřejmé, že Miloš Zeman svými výroky rozdělil národ. Popudil si proti sobě ale i část vlastních voličů. Na Hradě by se také měli zamyslet nad tím, že podle 40 procent dotázaných není Miloš Zeman zdravotně a mentálně způsobilý vykonávat svoji funkci.

Češi mu nevěří

Ani druhé šetření uskutečněné v listopadu Centrem pro výzkum veřejného mínění Akademie věd není pro prezidenta příznivé. Miloši Zemanovi aktuálně důvěřuje pouze 37 procent občanů, zatímco v říjnu to bylo nejvíc za poslední rok, a to 58 procent.

Exkluzívní průzkum SANEP pro BleskExkluzívní průzkum SANEP pro Blesk | archiv Blesku

 

Exkluzívní průzkum SANEP pro BleskExkluzívní průzkum SANEP pro Blesk | archiv Blesku

Exkluzívní průzkum SANEP pro BleskExkluzívní průzkum SANEP pro Blesk | archiv Blesku

Další výsledky exkluzivního průzkumu najdete v naší galerii!

Sledujte pořady Blesk Zpráv

Epicentrum S prezidentem v Lánech Ptám se, pane premiére

Redakce Blesk Zpráv pro vás každý týden od pondělí do čtvrtka připravuje pořad Epicentrum s rozhovory na aktuální témata. Kromě toho vám pravidelně přinášíme názory prezidenta Miloše Zeman v pořadu S prezidentem v Lánech a zpovídáme i premiéra Andreje Babiše.

Aktuálně: Konec kauzy Čapí hnízdo - Státní zástupce zastavil stíhání Andreje Babiše

123automobil ( 26. listopadu 2014 12:42 )

robcorp ( 25. listopadu 2014 11:59 )

Pamatuju doby kdy ješťě Zeman seděl na Vysočině a všude v médiích a diskuzích se lidé rozdělovali na pravé a levé , makačenka a nemakačenka , bolševiky a nebolševiky. Takže kdo tady rozděluje společnost ? Společnost se rozděluje sama a to už od jejich počátků. Úředně jsme se 17. listopadu 1989 stali demokratickou zemí , ale totalita přežívá v hlavách lidí dále. Obávám se, že zvláště v naší zemi je to jakýmsi zvykem tvrdě osočovat lidi pokud mají jiný názor než je ten náš. Je to jakýsi znak primitivnosti , který jde napříč všemi skupinami lidí a nevyhýbá se bohužel ani našim vysokoškolákům.Znak primitivnosti kdy lidé rozdělují svět jen na černou a bílou , pravou a levou a běda jestli patříte do té opačné skupiny. Rozmanitost se nepřipouští když je vám levá nebo pravá ukradená , to se taky nepřipouští.Nemáte názor jako my , tak jste proti nám. Obávám se , že lidé se demokracii teprv učí. Zemana jsem nevolil , ale nevolil bych ani knížete , ale mám dojem , že kdyby byl prezidentem on a pronesl podobné výroky , tak by se v novinách objevilo , že Karel je prostě King a může si to dovolit , koneckonců jeho slovník je někdy mnohem peprnější .

salto ( 25. listopadu 2014 10:21 )

To je divné: USA píská, ale Zeman ne a ne tančit podle jejich not. Držím mu palce

salto ( 25. listopadu 2014 10:18 )

Nech se vycévkovat, uleví se ti a nebudeš psát takové vosloviny

salto ( 25. listopadu 2014 10:17 )

O tom to je - zloději kvičí a snaží se odvádět pozornost jinam. Zeman je kabrňák a mám radost, že jsem jej volil

Zobrazit celou diskusi
Další videa