Putin umírá? Má rakovinu slinivky, píše americký deník

Ruský prezident Vladimir Putin.
Autor: šim - 
28. 10. 2014
10:25

Zemřel na ni Patrick Swayze (†57) nebo český ministr kultury Pavel Dostál (†62). Je to jeden z nejzákeřnějších druhů rakoviny. Rakovinou slinivky prý trpí také ruský prezident Vladimir Putin (62), alespoň to tvrdí americký list New York Post.

O vážných zdravotních problémech ruského prezidenta se spekuluje už několik měsíců. Původně se hovořilo o nádoru na míše, americký deník New York Post nyní přišel s tvrzením, že má rakovinu slinivky.

Americký novinář Richard Johnson tvrdí, že se jedná o agresivní, smrtelnou formu nemoci. Odvolává se na nejmenované zdroje. Putin se podle Johnsona léčí u 84letého lékaře z německých Drážďan. Zná se s ním ještě z dob, kdy ve Východním Německu působil coby agent KGB.

Putin se prý podrobuje experimentální léčbě různými medikamenty. Dostává údajně také steroidové injekce, jimž Johnson přičítá Putinův oteklý zjev.

Bývalý britský špion Crispin Black začátkem letošního roku prohlásil, že spekulace o špatném Putinově zdraví jsou zpět a vrátily se prý i s úroky. Black také postavil s Putinovým zdravím do souvislosti nedávné propuštění jeho korunního vězně Michaila Chodorkovského. „Jeho osvobození bylo zlověstným znamením,“ napsal Black.

Některé hlasy hovoří o tom, že Putinovi prý zbývají tři roky života a jako svůj odkaz prý chce zanechat nové, rozšířené hranice Ruska – stejně jako Petr Veliký nebo Stalin.

Pohřeb Karla Gotta

Parte Děti Karla Gota Rozloučení na Žofíně Záznam zádušní mše Hosté na zádušní mši O životě Karla Gotta Dědictví Bertramka

Hrob

Celé Česko truchlí. Zemřel Karel Gott, držitel čtyř desítek Zlatých slavíků. Jen málokterý umělec za sebou zanechá tolik děl, jako zesnulý zpěvák. Připomeňte si Mistrův život.

Vše o Karlovi Gottovi čtěte ZDE

123automobil ( 1. listopadu 2014 17:08 )

abzk ( 30. října 2014 13:18 )

Proč by měli říkat dost dokud je to pro ně výhodný?

abzk ( 29. října 2014 09:21 )

Od koho má Čína nejvíc zakázek? Od amerických firem pro který jako levná pracovní síla vyrábí až 80% značkový produkce. Takže když si amíci řeknou a dost, dáme práci jiným, tak bude Čína nahraná. Padělkama se nad vodou neudrží a vlastní prodejný produkty nemá.

.abcd.abcd. ( 29. října 2014 03:19 )

Ani blbou raketu neuměj Amíci poslat do vesmíru. No jo je to tam holt samej psychouš a úchyl, viz pgga.

.abcd.abcd. ( 29. října 2014 03:17 )

Přidej rozřehtané smajlíky, je vidět jak jsi nejistá, nemáš žádné sebevědomí, umíš jen potouchle pindat. Žijete jen z válek, z neštěstí druhých, neštítíte se rozpoutat válku, jen aby jste měli co žrát. Od 2. světové války jste obsadili 38 zemí. Tak co nám chceš ty bláznivá namluvit. Kdo ještě věří USA, jen blázen jako jsi ty a pár primitivů. Pgga nech se konečně léčit, jsi psychicky nemocná.

Zobrazit celou diskusi
Další videa