Úterý 26. října 2021
Svátek slaví Erik, zítra Šarlota
Oblačno 13°C

Monika si užívá dovolenou s miliardářem: Romantika s Babišem!

Autor: shp, Eva Pospíšilová - 
21. srpna 2014
17:53

Že je Andrej Babiš (59) jen politikem a podnikatelem, kterého zajímají jen velké sumy? S tím by jeho partnerka Monika rozhodně nesouhlasila! Ministr financí ji totiž vzal na romantickou dovolenou ve Francii! A to bylo lásky, oba se totiž viděli po měsíci odloučení!

Babiš za rodinou do Francie odcestoval až v druhé polovině vládních prázdnin. Původně chtěl jet sice dřív, ale musel dořešit státní rozpočet.

Teď už je ale rodinka pohromadě. A Babiš si to náramně užívá. Zatímco v Česku jej pozná snad každý, v Mougins si ho kromě personálu jeho restaurace nikdo ani nevšimne. „Je to skvělé, nikdo mě tu nezná, můžu si zajít, kam chci, dělat si, co chci,“ svěřil se Blesku. Prý ještě o něco šťastnější by byl, kdyby mu pořád nechodily pracovní esemesky.

Babiš před schůzkou se svou milovanou ženou zakoupil několik koláčů a  bagetu. Pak nasedl do zaparkovaného mini a vesničkou jel do restaurace, která mu patří. Tam už na něj čekala Monika, aby se zde bez dětí, jen sami dva naobědvali a užili si po měsíční odluce jeden druhého. Podle něžných doteků je znát, že si vzájemně chyběli.

rych.and. ( 23. srpna 2014 22:34 )

Babiš

lalia ( 23. srpna 2014 15:59 )

Sores,to je hezké v r.1990 si koupit dům za hubičku na hypotéku,ale tu hypotéku ti dali jen ,když jsi měl čím ručit a něčím drahým a to jsme my neměli.Takže bohatí zbohatli a chudí zchudli.Za to jsme cinkali a přáli si co nám nablábolil ušišlaný Havel,kterému spadl do klína majetek,za takové jsme bojovali v r.1989

fantom88 ( 23. srpna 2014 12:27 )

jedno oko nezůstalo suché....

sores ( 22. srpna 2014 11:57 )

Musí si nějak ty své miliardy užít. Už jeho děti mají před sebou zajištěný miliardářský život a ty jejich děti jakbysmet. Škoda že člověku nedocvaklo, vzít si okamžitě v roce 1990 obrovskou půjčku od banky a skoupit v Praze pár domů a mimo Prahu pozemky. Poté za nějaký čas, je prodat za 10x tolik. A měl by člověk vystaráno do konce života.Přesně takto to totiž udělal v té době každý mazaný politik.Proti dnešním cenám, byl tenkrát dům v Praze za hubičku.

jana999 ( 22. srpna 2014 10:03 )

no jestli je v tvé kategorii tak není co závidět, stýkat se s pologramotným sprostákem

Zobrazit celou diskusi
Další videa