Potetovaná kritička dálnic: Černá mamba Pošvářová si chce posvítit na zvlněnou D47

Autor: simao - 
25. července 2014
15:27

Miloslava Pošvářová vedla kontrolu kvality silnic a dálnic na ŘSD. Servítky si nebrala, kritizovala, jak se u nás staví nekvalitně, pomalu a draze. Jenže se rozhádala s vedením a byla odvolána. Nyní je však "Černá mamba" zpět. Nebo spíš "Dračice"? Na dnešní tiskovce vystoupila jen v tílku a odhalila pořádná tetování!

Pošvářová dnes na tiskové konferenci vystoupila po boku poslanců Olgy Havlové (VV, ve Sněmovně za Úsvit), Františka Laudáta (TOP 09) a Karla Šidla (KSČM) a společně přednesli návrh zřídit parlamentní vyšetřovací komisi ke stavbě zvlněné dálnice D47. Ještě více než svými názory však Pošvářová zaujala svým extravagantním černým modelem, který navíc odhalil její dračí tetování! Podtrhla tím image rebelky. A rázné ženy, která nejde pro kritiku daleko.

Chtějí prošetřit dálnici D47

Pošvářová se brífinku účastnila jako bývalá ředitelka Úseku kontroly kvality staveb ŘSD. Stavbu D47 kritizovala již v minulosti, seděla i v Majetkové komisi, který připravovala podklady se zhotovitelem dálnice. Poslankyně Havlová přitom upozornila na to, že na D47 se objevily první závady již sedm měsíců po otevření a "v roce 2012 bylo na desetikilometrovém úseku reklamováno 921 závad..."

Společně by se nyní chtěly Havlová a Pošvářová mrknout dálnici na zoubek... "Jsem schopná poskytnou komisi odborné poradenství," řekl Pošvářová idnes.cz. Z ŘSD byla vyhozena tehdejším ředitelem Pavlem Kočicou letos v lednu, jepičí život však měla její pozice poradkyně u současného ministra dopravy Prachaře. Ani s ním se příliš nepohodla. Přesto platí za expertku ve svém oboru.

V minulosti prý chtěla Miloslava Pošvářová na ŘSD změnit pravidla pro zadávání dokumentace k jednotlivým projektům, udělat to tak, aby probíhalo co nejpřesněji, nejdetailněji a neobjednávala se v průběhu stavby další práce navíc. Svým kritickým přístupem se však stala trnem v oku manažerům ŘSD. "Říkali mi černá mamba," zavzpomínala Pošvářová v rozhovoru pro Svět motorů a server auto.cz. Nyní spojila síly s výše jmenovanými poslanci. Sama se přitom chystá politicky angažovat - kandidovat v senátních volbách ze Stranu zelených.

zelena.karkulka ( 26. července 2014 22:38 )

To je prostě nešťastnice

zabibol ( 26. července 2014 10:47 )

Ani kolo, ani kolo. Ale byly horší a ještě komunistické špíny: Kabrhelová, Švorcová, Fučíková.....

itartas ( 26. července 2014 08:26 )

I kdyby měla 100x pravdu a byla kdoví jak schopná osoba, její vizáž ji vždy potopí. Škoda,že to nepochopila!

evita5555 ( 25. července 2014 21:06 )

Omyl tejto ženy je dosť viditeľný, môže byť aká chce odborníčka, ale jej vzhľad vzbudzuje na prvý pohľad absolútnu nedôveru v jej úsudok a zdravý rozum. Ak sa dá niekto dobrovoľne počmárať, z riedkych vlasov si učeše takéto cancúry, začnem pochybovať o jej zdravom rozume. Je to škoda, že to nepochopila a tak zpochybnila svoju pravdu o cestách. Ja jej verím v tomto zmysle, lebo dôkazy sú rukolapné.

hejhej ( 25. července 2014 17:33 )

Pošvářová, potetované strašidlo Spíše by se měla schovávat. než vystavovat tu hrůzu

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud