Čtenáři Blesk.cz rozhodují: Je kníže nadsamec nebo chlípník?

Autor: vr, lmk - 
1. prosince 2013
05:00

Na slavíky přišel s o jedenapadesát let mladší blondýnkou, pak si ji odvezl domů. A debaty o jeho morálce neberou konce!

Kníže a ženatý poslanec Karel Schwarzenberg (75, TOP 09) se zapisuje do historie českých politických úletů jako proutník. Jana Vopěnková (24) zase jako dívka bez velkých zábran a s nelichotivou přezdívkou ramlice. Kdyby ale přesto začali tvořit oficiální pár, vydrželo by jim to i navzdory věkovému rozdílu? A jak by reagovala veřejnost?

Reakce čtenářů

maxim62: Je to samo sebou jeho věc, kdyby nebyl veřejná osoba v politice. Už je mimo realitu.

miriam: Tady vůbec nejde o to, jestli má mladší milenku (je mu přáno), ale o tom, že milenka člověka v jeho postavení by měla mít určitou úroveň.

pralinen: Feudál se pobavil – tak hajdy zase zpátky do maštale.

steelheart: Je to vlastenec – vydržuje si českou dě*ku!

ernstthal: Kolik komediantů/herců, zpěváků, politiků má mladé maso? Jen u Karla to husitům vadí.

agassi: Nezáviďte mu, že má mladou pěknou holku. Má prachy. Kdyby na vás v 75ti hupsla 24letá holka, tak čumíte taky!

mr. Remy: Každá holka chce být svým partnerem zajištěna… každej chlap chce mít po svém boku hezkou a sexy holku. Nevidím v tom nic nemorálního, ani ze strany Jany, ani ze strany Karla.

Anketa
Je podle vás Karel Schwarzenberg spíše
počet hlasujících: 4774
Anketa
Je podle vás Karel Schwarzenberg spíše
Chlípník
79 %
Nadsamec
21 %
počet hlasujících: 4774

Psychiatr Jan Cimický: Jana hledá tátu

Proč starší muži hledají mladší partnerky?

„Prostě chtějí být ve společnosti mladých lidí. Jsou bezstarostní zdraví, mají pozitivní náladu, ze spousty věcí si nic nedělají. A ten elán přenášejí na svého staršího partnera.“

Co z toho má v tuhle chvíli Jana?

„Když odmyslíme finanční záležitostí, tak úplně konkrétní být nemohu, jelikož ji neznám. Nicméně je možné, že v panu Schwarzenbergovi hledá tatínka.“

Co může vztah rozbít?

„Právě věkový rozdíl. I když je totiž člověk psychicky mladý, v kolenou se to pozná. Najednou je problémem úbytek sil. Navzdory tomu jsou ale dvojice, kterým to fungovalo. Charlie Chaplin si v 54 letech vzal 18letou Oonu a byli spolu do jeho smrti.“

Tihlě vědí, jak na to!

Miroslav Macek (68) a jeho Petra (26)

věkový rozdíl: 42 let

Bývalý místopředseda vlády Macek žije ve vile v Zábřehu na Moravě. A tráví čas s milenkou Petrou Hrochovou, jejíž nahé fotky dává na sociální sítě.

Jan Nedvěd (67) a jeho Pavlína (30)

věkový rozdíl: 37 let

Písničkář si mladičkou dívku vyhlídl před dvanácti lety, když pracovala jako pokladní. Oslovil ji, ona mu dala číslo. Od loňského roku jsou svoji.

Karel Gott (74) a jeho Ivana (37)

věkový rozdíl: 37 let

Po sedmi letech společného soužití a v očekávání narození druhé dcery si zapřísáhlý starý mládenec Gott vzal produkční Ivanu. Svoji jsou doteď.

František Janeček (69) a jeho Tereza (39)

věkový rozdíl: 30 let

Jsou spolu už dvanáct let a mají spolu dceru. Janeček se ale netají tím, že na zpěvačku Terezu Mátlovou mohlo zapůsobit jeho jmění.

Sledujte pořady Blesk Zpráv

Epicentrum S prezidentem v Lánech Ptám se, pane premiére

Redakce Blesk Zpráv pro vás každý týden od pondělí do čtvrtka připravuje pořad Epicentrum s rozhovory na aktuální témata. Kromě toho vám pravidelně přinášíme názory prezidenta Miloše Zeman v pořadu S prezidentem v Lánech a zpovídáme i premiéra Andreje Babiše.

vrtajzub ( 2. prosince 2013 11:47 )

Šťastná to deva ! Sáááám kníže, to je vysoká pocta pre takú husičku, no kým sa mu postaví to brčko ušlachtilé, upadne do spánku spravodlivého, tak holka sa veľa nenarobíííííí a zarobíííííí !, Dalšia celebrita na obzoreˇ! Blesku toto si nenechaj ujsť !Blivet, Šťuky, Kramný - to všetko odnéééés čas !Toto bude teraz to pravé orechovééééé ! Vydržať Blesku !!

mrdounerluscon ( 2. prosince 2013 10:42 )

a ona je prej taky s eskortu jako vopenkova he he

mrdounerluscon ( 2. prosince 2013 10:30 )

napiste uz taky konecne o te zpevacce co se jmenuje Tachmina ma taky polityka,a je zakazana KARLEM VAGNEREM V BLESKU protoze ji sukal,je taky na youtube NAZDAR

ko.ko.tek ( 2. prosince 2013 07:35 )

to je jeho pravnučka

alenealejo ( 1. prosince 2013 23:11 )

Ale...vek je skutočne len číslo! Tak tu vidíme,čo dokáže fatálna príťažlivosť... U nás sa hovorí : starý ...ale jarý...

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud