Neděle 10. prosince 2023
Svátek slaví Julie, zítra Dana
Oblačno, déšť se sněhem 3°C

Karlova neukojitelná ramlice knížete ždímá: Na nákupy vyráží do Pařížské

Autor: tesk - 
28. listopadu 2013
16:36

Dobře si "panenka" z vesnice u Prahy Jana Vopěnková (25) uměla vybrat. Ještě nedávno nezavadila o práci, podle některých si přivydělávala escortem, nakupovala v těch nejlevnějších obchodech. S tím je teď konec. Popletla hlavu knížeti Karlu Schwarzenbergu (75) a nyní vyráží na nákupy za desetitisíce do nejdražší pražské ulice Pařížské.

Předseda politické strany TOP 09 Karel Schwarzenberg šokoval celý národ, když se na Českém slavíkovi objevil s mladičkou slečnou po svém boku. Ta oslnila Státní operu svými luxusními šaty.

A světe div se, nebyly to obyčejné šaty z půjčovny. Schwarzenbergova kněžka Vopěnková si u Karla vydupala večerní róbu z dílny přední české návrhářky Beáty Rajské. „Byla jsem u prodeje šatů, které si slečna koupila. Jednali jsme s ní jako s každou jinou zákaznicí,“ přiznala Blesk.cz manažerka butiku v Pařížské ulici Michaela Voňková s tím, že samotná Beáta v té době v butiku nebyla.

Knížete tyto šaty vyšly na pěkný balík peněz. „Konkrétní částku neprozradím, ale šaty se pohybovaly v řádech několika desítek tisíc,“ dodala Voňková. Co by ale Schwarzenberg pro svou neukojitelnou ramlici neudělal. Vždyť za pouhé dva měsíce, co si svou milenku hýčká, do ní vrazil už dvě stě tisíc korun. S tím se pochlubila jedné ze svých kamarádek.

Není divu, že se zlatokopka Vopěnková vyzná v nejdražší ulici v Praze, kde by si ještě před pár měsíci nemohla koupit ani tkaničku do bot. Karlova kněžka by však měla ještě zapracovat na svém chování a celkovém módním stylu. K šatům od Beáty Rajské je přeci hřích vzít si lacinou sportovní bundu a tunu make-upu. Nyní se tedy nabízí šance vydupat si od knížete vizážistu...

elza11 ( 2. prosince 2013 11:23 )

Dobře, že se nestal prezidentem, to by bylo ostud. Kdyby se takhle choval Zeman, to by se na něj štěkalo od rána do večera. Medilální šikana a propaganda je podivná záležitost.

mandat ( 30. listopadu 2013 17:05 )

Vypada to, ze je cerstve napichana botoxem.

mandat ( 30. listopadu 2013 17:03 )

Je to strasny, ze Rajska prodava saty, ktere jsou uz dva roky z mody. Nebo je to pro CR normal ????????????

mandat ( 30. listopadu 2013 17:02 )

Ona ta Vonkova je take takova vesnicka buchta. Divim se, ze ji nerozmluvila koupi staromodnich satu. Navic ta barva i strih nejsou pro jeji postavu. Vonkova, ty jsi mela taky takove priserne saty k promoci a jak je to uz dlouho ?Vypadala jsi v nich jak snehova obri koule. Proc prodavas saty za silene penize, ktere uz davno vysly z mody ?

janskalsky ( 30. listopadu 2013 12:22 )

Nepodceňujte Viagru

Zobrazit celou diskusi
Video se připravuje ...
Další videa
Články odjinud