Trapas Dana Hůlky: Neví, co znamená zkratka SPOZ!

Autor: geo - 
27. září 2013
18:30

Tohle byla biomasa číslo dvě! Daniel Hůlka šokoval v pořadu Show Jana Krause, když nedokázal říct, jak se celým názvem jmenuje strana, za kterou kandiduje. Po Kateřině Jacques tak populární moderátor nachytal hned druhého politika, i když u Hůlky je to zatím jen zbožné přání a důvěru voličů se teprve snaží získat.

„Jak se to jmenuje?“ ptal se Hůlky Kraus. Ten tápal jako školák, a snažil se z trapasu vylhat: „Es pé ó zet“. Kraus se ale se zkratkou nespokojil a tak si tipnul Strana přátel občanů zemanovci. Správný název, Strana práv občanů zemanovci, uhodl až na třetí pokus po nesouhlasu publika.


Zeman prý Hůlkovu podporu získal mimo jiné proto, že tak jako on musí ze zdravotních důvodů omezovat alkohol. Miloš Zeman se hlídá kvůli cukrovce, Daniel Hůlka má alkohol zakázaný po prodělané nemoci slinivky.

Kvůli nemoci a následné rekonvalescenci Daniel Hůlka ruší koncerty a vystoupení. Nebude zpívat ani v nových reprízách muzikálu Bídníci, kterému zbývá posledních 15 představení.

Show Jana Krause, ve které kromě Daniela Hůlky vystoupí fotbalistka Markéta Haindlová a Petr Macháček, který vymyslel službu Alibi na míru, bude Prima vysílat dnes večer v 22:20.

Sledujte pořady Blesk Zpráv

Epicentrum S prezidentem v Lánech Ptám se, pane premiére

Redakce Blesk Zpráv pro vás každý týden od pondělí do čtvrtka připravuje pořad Epicentrum s rozhovory na aktuální témata. Kromě toho vám pravidelně přinášíme názory prezidenta Miloše Zeman v pořadu S prezidentem v Lánech a zpovídáme i premiéra Andreje Babiše.

Volby 2020 (podzim)

Krajské volby 2020 Senátní volby 2020

123automobil ( 30. září 2013 11:29 )

hejhej ( 30. září 2013 10:52 )

Nechápu, co chce Hůlka dělat v politice .Že by zpívat ? Jde mu ,jako spousta jiným o lehce vydělané peníze.

ondra1974 ( 27. září 2013 23:22 )

O hofihofi si myslím svoje, ale intelektuálně tě hofihofi definitivně převyšuje, to je fakt, který se mu nedá upřít.

ondra1974 ( 27. září 2013 23:17 )

dyskrymynacija: Já na rozdíl od tebe, jsem nebyl několikrát zablokován. A být zablokovaný v bulváru, kde se na styl a vulgarismy moc nehledí, to už je co říct.

ondra1974 ( 27. září 2013 23:14 )

Chápeš rozdíl mezi slovem svoji a tvoji? To je normální,nechápeš.Tady je vidět, jak velké máš mezery v základním vzdělání.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud